Založ si blog

Arogancia a drzosť zubných lekárov , nepozná hranice.

Každý pacient, ktorý príde k zubárovi na ošetrenie , musí, akože musí, pretože aj nemusí zaplatiť za ošetrenie. Pacient má právo sa dožadovať od lekára, prečo platí toľko, koľko mu povedal lekár, aby zaplatil a koľko za daný úkon zaplatí zdravotná poisťovňa. Mnohí zubní lekári sa nemusia obávať takýchto otázok od pacienta, pretože sa mnohí pacienti po ošetrení neopýtajú , prečo platia takú sumu. Pacient zaplatí takú sumu za ošetrenie, ktorú si potom lekár vypýta od zdravotnej poisťovni. Pacient vlastne zaplatil niečo, čo si zubný lekár, nechá zaplatiť od zdravornej poisťovni. Je to verejné tajomstvo zubných lekárov a nikto s tým nič neurobí, jednoducho sa to ignoruje, a život ide ďalej. Zubári si „mastia vrecká“, chodia na luxusné dovolenky, ktoré im platíme ako pacienti a oni sa tvária , že je všetko v poriadku a akú kvalitnú službu / ošetrenie / nám urobili. A pacient, ten si musí robiť vážne starosti, ako a z čoho zaplatia prípadné ďalšie ošetrenie. Ak pacient nemá požadovanú sumu peňazí na zaplatenie ošetrenia , ktoré si vlastne lekár vyučtuje od zdravotnej poisťovni / lekára nezaujíma, či pacient má, alebo nemá na zaplatenie ošetrenia /, tak si pacient musí peniaze požičať a zaplatiť za ošetrenie.

Lekára jednoducho nazaujíma, či pacient má , alebo nemá peniaze, zaplať a odchod. Sú lekári, osobne som sa presvedčil / a robia to mnohí zubní lekári /, skôr ako si pacient sadne do kresla, pýtajú si zdravotný preukaz a občiansky preukaz a ak nemáte peniaze za ošetrenie , alebo odmietate zaplatiť za ošetrenie, zdravotný preukaz , alebo občiansky preukaz ,Vám nevráti, pokiaľ pacient nezaplatí.

Na takýto postup , lekár nemá právo, ale bohužiaľ, aj toto stáva ! Ak sa pacient pôjde sťažovať na takéto správanie zubného lekára, pravdepodobne bude mať problém pri nasledujúcom ošetrení. Aký problém, to si určite každý domyslí.

Stretávam sa s oveľa vážnejším problémom. Jeden nemenovaný zubný leká, má nainštalovanú kameru na dverách ambulancie!!! Z ambulancie vlastne vidí cez kameru na pacienta. Takto „ monitorovať „ pacientov v čakárni je neprípustné ! Alebo áno? Zubní lekári si dovolia toľko, koľko im dovolíme. A my pacienti, im dovoľujeme veľmi veľa,.

Zastavme idiotov! Dá sa to?

23.01.2020

Spravodlivosť na Slovensku po Slovensky. Akú cenu, musí občan Slovenska zaplatiť, aby sa napr. dovolal spravodlivosti, aby nebol postihnutý za názor ap? Mnohí lekári a zdravotníci pacientov ignorujú viac »

Občan Michal Šimečka, poslanec Európskeho parlamentu, hanba Slovenska.

20.01.2020

Vaše zvolenie za europoslanca je neskutočný omyl. Vám takýto post europoslanca vôbec nepatrí a je veľkou tragédiou pre Slovensko, že Ste boli zvolený a voliči, ktorí Vás volili, sú asi na viac »

Slobodné voľby na Slovensku? Ešte neboli!

21.11.2019

Či sa Vám to páči, alebo nie, neboli.Je to môj názor. V júni 1990 sa konali akože, aspoň sa tomu tak hovorí, slobodné voľby. V čom boli slobodné v roku 1990 a v čom boli slobodné , každé viac »

Rakety / Izrael /

Americkú ambasádu v irackom Bagdade zasiahli rakety

26.01.2020 22:30

S odvolaním sa na zdroj z prostredia irackých bezpečnostných síl o tom informovala agentúra AFP.

Auschwitz-Birkenau / holokaust / vyhladzovací tábor / Židia /

Holandský premiér sa ospravedlnil za vojnovú perzekúciu židov

26.01.2020 21:01

Mark Rutte sa takto vyjadril v prejave, ktorý predniesol na spomienkovom podujatí na obete holokaustu v Amsterdame.

Andrej Babiš, Monika Babišová

Babiš na Hrad? Čo si o tom myslí český premiér?

26.01.2020 20:20

„Chcem Českú republiku posunúť na špičku Európy. Máme jasné výsledky, a preto nám ľudia veria," povedal český premiér v exkluzívnom rozhovore pre Pravdu.

Nemecko, vojak, vojaci, armáda

Viac ako 500 vojakov Bundeswehru podozrievajú z pravicového extrémizmu

26.01.2020 19:43

Zhruba dve desiatky takýchto prípadov sa pritom vyšetrujú i v najelitnejšej jednotke Bundeswehru: v špeciálnom komande KSK (Kommando Spezialkräfte).

nino16

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 21
Celková čítanosť: 63571x
Priemerná čítanosť článkov: 3027x

Autor blogu

Kategórie