Založ si blog

Kaufland a jeho protiepidemiologické opatrenia .

V týchto dňoch je to už samozrejmosť, že občan, ktorý vstupuje do obchodu  , alebo nákupných centier, si musí, aspoň tak upozorňujú zákazníkov, povinnosť nasadiť si rúško na tvár a uskutočniť dezinfekciu rúk. V prvých týždňoch po prepuknutí , prepáčte mi to pomenovanie – mediálna pandémia, bolo zo strany napr. Kauflandu , prísne kontrolované nosenie rúšok a dezinfekcia rúk. Stála služba SBS, ktorá stála pri vchode „ mala plné ruky práce „ ! Teraz tam už nie je. A nákupné vozíky?

Dezinfekcia nákupných vozíkov , sa zásadne nerobí a práve tieto nákupné vozíky, by mali byť dezinfikované každý deň. Aj zákazník si musí  pri každom vstupe do Kauflandu dezinfikovať ruky. A vozík sa nemusí dezinfikovať? Veď na hmatadlách vozíkov je všetko možné, kto vie kto pred ním držal vozík. A to vozenie detí vo vozíku rodičmi, ani nehovorím.

Netvrdím, že je to tak všade , ale nikto nekontroluje dezinfekciu rúk, dezinfekčný stojan na ruky je umiestnený úplne na boku a ruky si dezinfikuje každý piaty, šiesty zákazník a aj to len tak pre formu.

A pokiaľ sa týka nákupných vozíkov, často vidieť vozíky na parkoviskách, ktoré tam niekedy vodič nechá , keď si naloží tovar do auta .  Pochybujem, že by ich pravidelne dezinfikovali tak , ako požadujú dezinfekciu rúk pred vstupom do predajni.!

Ak niekto vie, kde sa tieto nákupné vozíky dezinfikujú, osobne sa prídem pozrieť.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Slovensko a núdzový stav !

01.10.2020

Núdzový stav nadobúda platnosť, Matovič je v koncoch a došiel na „ konečnú“. Matovič sa bojí toho najhoršieho, čo občania Slovenska pravdepodobne chcú urobiť. Matovič , vie veľmi dobre, že úlohu predsedu vlády nezvládol, nevie to a hlavne, nemá na to, aby túto krajinu viedol. On to vedel od samého začiatku a klamal pred voľbami. Chcel dosiahnuť a to sa mu [...]

O 5 minút 12 a Zlaté časy.

28.09.2020

V poslednej diskusnej relácii / o 5 minút 12 / si mnohí všimli, že Marian Kotleba z ĽSNS, si odmietol nasadiť rúško na tvár. Podľa informácii z internetu, mnohí ľudia volali do redakcie a pohoršovali sa, ako je možné, že nemá rúško, že ho mali vyzvať , aby zo štúdia odišiel, že podajú na Mariana Kotlebu trestné oznámenie, že sa budú sťažovať u hlavného [...]

Rúška na tvár , niekto ho nosiť musí a niekto NIE !

01.09.2020

To, čo sa už popísalo o nosení rúšok na tvári a celej tej mediálnej pandémii, sa stále dokazuje, že s týmto vírusom, to nie je tak, ako sa o tom píše a je to obyčajné šikanovanie ľudí. A tu je moja osobná skúsenosť, ako to funguje v praxi“ 25.8.2020, asi tak o 7.30 hod, som požiadal SBD/ úsek údržby / o dokončenie opravy WC, ktorá sa minulý [...]

Dušan Kováčik, špeciálny prokurátor

NAKA zadržala špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika

22.10.2020 08:29

Dôvody jeho zadržania nateraz nie sú známe.

Národný futbalový štadión, koronavírus, nemocnica

Budú poľné nemocnice? Ponúkol sa aj Národný futbalový štadión

22.10.2020 08:00

Ak bude v Bratislave nedostatok lôžok pre pacientov s COVIDOM-19, môžu ležať u nás, ponúka spoločnosť NFS futbalový štadión.

Obama

Obama vyzval stúpencov Bidena, aby sa nespoliehali na predvolebné prieskumy

22.10.2020 07:22

Obama varoval, že chyby v prieskumoch verejnej mienky prispeli k šokujúcemu Trumpovmu víťazstvu v predchádzajúcich prezidentských voľbách.

minister práce a sociálnych vecí Milan Krajniak (Sme rodina)

Krajniak: Podvod sme nespáchali. Smer oklamal nás

22.10.2020 06:00

13. dôchodky budú vyplatené v decembri. „Zrušíme aj doplatky na lieky,“ povedal minister práce Milan Krajniak (Sme rodina) pre TV Pravda.