Založ si blog

Predseda parlamentu Boris Kollár a jeho drzosť počas hospitalizácie.

Predseda parlamentu, je momentálne hospitalizovaný v nemocnici, po úraze pri dopravnej nehode. Stať sa to môže každému a takáto hospitalizácia / ako každá iná /  je vždy neprijemná a v mnohých prípadoch , aj bolestivá.

Predseda parlamentu sa vynašiel a dlhú  chvíĺu v nemocnici ,  si kráti návštevami svojich priateľiek. Podľa dostupných informácií zdravotných sestier na oddelení , sa Kollárové priateľky sťažujú  na zdravotné sestry, ktoré si nárokujú na obsluhovanie / čaj/ apod. Dokonca zdravotné sestry , ktoré sa sťažovali, budú mať strhnuté VIANOČNÉ ODMENY.

To sa naozaj ťažko komentuje, ale ako je možné, že sa takéto niečo mohlo stať? Návšteva pacienta na oddelení je celú noc???

Boris Kollár sa prostredníctvom jeho hovorkyne Lindy Tribusovej za tento incident ospravedlnil.

On sa ospravedlňuje cez svoju hovorkyňu? On sa nedokáže už ani osobne ospravedlniť ? PRE BOHA, to v akom štáte žijeme?

Bolo by dobré vedieť, ako na túto situáciu reagoval primár oddelenia a aké závery uskutočnil.

Na Slovensku je už dávno ,všetko možné.

Šikanovanie občanov Slovenska testovaním na C-19.

10.11.2020

Absurdné a nezmyselné testovanie na C-19, na ktoré sa museli dobrovoľne na silu zúčastniť v podstate všetci občania Slovenska a zamestnanci firiem, ak nechceli prísť o zamestnanie. Ak by sa odmietli dať otestovať / zamestnanci firiem / pravdepodobne by prišli o prácu. Seniori, resp. 62 + a ďalšie výnimky z testovania, ktoré stanovil UVZ, boli podmienené domácou [...]

Slovensko a núdzový stav !

01.10.2020

Núdzový stav nadobúda platnosť, Matovič je v koncoch a došiel na „ konečnú“. Matovič sa bojí toho najhoršieho, čo občania Slovenska pravdepodobne chcú urobiť. Matovič , vie veľmi dobre, že úlohu predsedu vlády nezvládol, nevie to a hlavne, nemá na to, aby túto krajinu viedol. On to vedel od samého začiatku a klamal pred voľbami. Chcel dosiahnuť a to sa mu [...]

O 5 minút 12 a Zlaté časy.

28.09.2020

V poslednej diskusnej relácii / o 5 minút 12 / si mnohí všimli, že Marian Kotleba z ĽSNS, si odmietol nasadiť rúško na tvár. Podľa informácii z internetu, mnohí ľudia volali do redakcie a pohoršovali sa, ako je možné, že nemá rúško, že ho mali vyzvať , aby zo štúdia odišiel, že podajú na Mariana Kotlebu trestné oznámenie, že sa budú sťažovať u hlavného [...]

Koronavírus

V talianskom domove dôchodcov zomrelo päť ľudí. Zrejme sa otrávili plynom

16.01.2021 16:06

Obyvateľov domova a pracovníkov našiel v meste Lanuvio v bezvedomí ich kolega.

cigániková raši koláž

Vláda aj koalícia podľa Cigánikovej funguje, Raši hovorí o predčasných voľbách

16.01.2021 13:50

Jana Bittó Cigániková (SaS) v diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy uviedla, že strana SaS nie je tá, ktorá hneď uteká z bojiska.

SR Bratislava politika vláda 67. schôdza BAX

Vláda ignoruje dobré správy. Aby Matovič pretlačil testovanie?

16.01.2021 13:00

Iniciatíva Dáta bez pátosu sa pozrela na vývoj koronavírusovej pandémie a zistila, že máme dobré správy.

Matovič

Matovič: Deti a dôchodcovia nebudú potrebovať test

16.01.2021 12:19, aktualizované: 13:40

Dnes o tretej sa začína mimoriadne rokovanie vlády, ktorá by mala rozhodnúť, či bude celoslovenské testovanie antigénovým testami, alebo len v tých najzamorenejších regiónoch.