Založ si blog

17. November 1989 – bol obyčajný podvod .

Kto by si napamätal revolučné dni / ak sa to dá vôbec nazvať revolučné dni /, dni, kde sa rúcal jeden režin a ktorý bol nahradený režimon , obyčajným svinstvom, kde dominovala arogantná drzosť, hlúposť a nenávisť organizátorov všetkých zhromaždení na námestí SNP . A občania Slovenska všetkému verili !

Všetci Tí, ktorí tak vykrikovali, ako nám bolo zle, ako sme utláčaní, diskriminovaní, ako je potláčaná sloboda prejavu, vyjadrenia vlastného názoru , slobodne sa zhromažďovať ap, boli najviac prenasledovaní.

Na tie dni sa veľmi dobre pamätám, kto na tribúne najviac vykrikoval a rečnil / Ján Budaj Milan Kňažko, Magda Vašáryová a ďalší, ktorí boli nesmeirne utláčaní a prenasledovaní.

Ján Budaj, ktorý je teraz veľký demokrat, aspoň sa tvári, že je velký demokrat a že sa ho obdobie do roku 1989, vôbec netýka a nemá s nim nič spoločné. Na tribúne rečnil so svojou známou zimnou čapicou, krorú ľudia volali „ Budajka „! Neskôr bola premenovaná na „ Udajka „ ! Prečo asi ? Alebo predsa mal Ján Budaj niečo spoločné s režimom do roku 1989? Milan Kňažko, ktorý bol tak strašne prenasledovaný, že sa rozhodol stáť na tribúne a vykrikovať „ Utvore koridor „ !

Stále rozmýšľam, ako bol tento človek prenasledovaný – herec a prenasledovaný? Keď sa utvárala nová vláda a Vl. Mečiar predseda vlády a keď novinári položili otázku p. Kňažkovi, tak odpovedal na najvyššiej profesionálnej úrovni: „Prepáčte, prší“! Potom robil ministra , bez konkretneho zaradenie, jednoducho minister vlády.

Magda Vašáryová, ktorá vykrikovala na tribúne „ Stávkujeme „ . Veľmi dobre si ju pmätám.

Takto by som mohol pokračovať, ale len o tom nechcem písať. Chcem len orientovať Vašu pozornosť, ako sme nemohli…………, ale veď viete veľmi dobre , čo mám na mysli a písal som o tom vyššie. A teraz?

Ako všetci protagonisti a aktéri v Novembri 1989, kritizizovali a domáhali sa demokratikých zmien, ako sa porušujú princípy demokracie – prenasledovanie za vyjadrený názor, resp. vyhrážanie sa v prípade zverejnenia určitých informácii / názoru / sociálna sieť FB je toho jasný príklad /.

Dnes sa nesmie vyjadriť názor, ktorým by človek kritizoval niekoho na soc sieti a ak tak urobí, admin to zablokuje, alebo Vám zablokuje profil, atď, atď……..!

A Tí, tzv, „ NEŽNÍ „ študenti, o ktorých sa hovori, že ONI začali revolúciu, ktorá sa pomenovala na NEŽNÚ REVOLÚCIU, môže uveriť, alebo verí, iba blázon a hlupák. Jedna z najnovších absurdnosti, ktorá sa pripravuje – NÁMESTE NEŽNEJ REVOLÚCIE!!!

A kde sú teraz TÍ študenti, prečo nejdú do ulíc, prečo nastávkujú- volebný podvod pri voľbe prezidenta SR / je už verejným tajomstvom, že Soros financoval volby 2019 a podporoval pri volbe za prezidenta, Z. Čaputovú. A teraz , kde sú Tí študenti? Prijímanie migrantov a p. Lajčák / ako minister ZV / bude rozhodovať o tom, že na Slovensku bude , ako sa sám vyjadril: Chcem na Slovensku americkú armádu. Kto bude vlastne rozhodovať. O prítomnosti migrantov a vojsk NATO, má byť referendum, ale nič také nebude !!! Kde Ste teraz: NEŹNÍ ŠTEDENTI !!!

17. November 1989 , bol obyčajný podvod!!!

Zastavme idiotov! Dá sa to?

23.01.2020

Spravodlivosť na Slovensku po Slovensky. Akú cenu, musí občan Slovenska zaplatiť, aby sa napr. dovolal spravodlivosti, aby nebol postihnutý za názor ap? Mnohí lekári a zdravotníci pacientov ignorujú viac »

Občan Michal Šimečka, poslanec Európskeho parlamentu, hanba Slovenska.

20.01.2020

Vaše zvolenie za europoslanca je neskutočný omyl. Vám takýto post europoslanca vôbec nepatrí a je veľkou tragédiou pre Slovensko, že Ste boli zvolený a voliči, ktorí Vás volili, sú asi na viac »

Arogancia a drzosť zubných lekárov , nepozná hranice.

11.12.2019

Každý pacient, ktorý príde k zubárovi na ošetrenie , musí, akože musí, pretože aj nemusí zaplatiť za ošetrenie. Pacient má právo sa dožadovať od lekára, prečo platí toľko, koľko mu viac »

Rakety / Izrael /

Americkú ambasádu v irackom Bagdade zasiahli rakety

26.01.2020 22:30

S odvolaním sa na zdroj z prostredia irackých bezpečnostných síl o tom informovala agentúra AFP.

Auschwitz-Birkenau / holokaust / vyhladzovací tábor / Židia /

Holandský premiér sa ospravedlnil za vojnovú perzekúciu židov

26.01.2020 21:01

Mark Rutte sa takto vyjadril v prejave, ktorý predniesol na spomienkovom podujatí na obete holokaustu v Amsterdame.

Andrej Babiš, Monika Babišová

Babiš na Hrad? Čo si o tom myslí český premiér?

26.01.2020 20:20

„Chcem Českú republiku posunúť na špičku Európy. Máme jasné výsledky, a preto nám ľudia veria," povedal český premiér v exkluzívnom rozhovore pre Pravdu.

Nemecko, vojak, vojaci, armáda

Viac ako 500 vojakov Bundeswehru podozrievajú z pravicového extrémizmu

26.01.2020 19:43

Zhruba dve desiatky takýchto prípadov sa pritom vyšetrujú i v najelitnejšej jednotke Bundeswehru: v špeciálnom komande KSK (Kommando Spezialkräfte).

nino16

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 21
Celková čítanosť: 63576x
Priemerná čítanosť článkov: 3027x

Autor blogu

Kategórie