Založ si blog

17. November 1989 – bol obyčajný podvod .

Kto by si napamätal revolučné dni / ak sa to dá vôbec nazvať revolučné dni /, dni, kde sa rúcal jeden režin a ktorý bol nahradený režimon , obyčajným svinstvom, kde dominovala arogantná drzosť, hlúposť a nenávisť organizátorov všetkých zhromaždení na námestí SNP . A občania Slovenska všetkému verili !

Všetci Tí, ktorí tak vykrikovali, ako nám bolo zle, ako sme utláčaní, diskriminovaní, ako je potláčaná sloboda prejavu, vyjadrenia vlastného názoru , slobodne sa zhromažďovať ap, boli najviac prenasledovaní.

Na tie dni sa veľmi dobre pamätám, kto na tribúne najviac vykrikoval a rečnil / Ján Budaj Milan Kňažko, Magda Vašáryová a ďalší, ktorí boli nesmeirne utláčaní a prenasledovaní.

Ján Budaj, ktorý je teraz veľký demokrat, aspoň sa tvári, že je velký demokrat a že sa ho obdobie do roku 1989, vôbec netýka a nemá s nim nič spoločné. Na tribúne rečnil so svojou známou zimnou čapicou, krorú ľudia volali „ Budajka „! Neskôr bola premenovaná na „ Udajka „ ! Prečo asi ? Alebo predsa mal Ján Budaj niečo spoločné s režimom do roku 1989? Milan Kňažko, ktorý bol tak strašne prenasledovaný, že sa rozhodol stáť na tribúne a vykrikovať „ Utvore koridor „ !

Stále rozmýšľam, ako bol tento človek prenasledovaný – herec a prenasledovaný? Keď sa utvárala nová vláda a Vl. Mečiar predseda vlády a keď novinári položili otázku p. Kňažkovi, tak odpovedal na najvyššiej profesionálnej úrovni: „Prepáčte, prší“! Potom robil ministra , bez konkretneho zaradenie, jednoducho minister vlády.

Magda Vašáryová, ktorá vykrikovala na tribúne „ Stávkujeme „ . Veľmi dobre si ju pmätám.

Takto by som mohol pokračovať, ale len o tom nechcem písať. Chcem len orientovať Vašu pozornosť, ako sme nemohli…………, ale veď viete veľmi dobre , čo mám na mysli a písal som o tom vyššie. A teraz?

Ako všetci protagonisti a aktéri v Novembri 1989, kritizizovali a domáhali sa demokratikých zmien, ako sa porušujú princípy demokracie – prenasledovanie za vyjadrený názor, resp. vyhrážanie sa v prípade zverejnenia určitých informácii / názoru / sociálna sieť FB je toho jasný príklad /.

Dnes sa nesmie vyjadriť názor, ktorým by človek kritizoval niekoho na soc sieti a ak tak urobí, admin to zablokuje, alebo Vám zablokuje profil, atď, atď……..!

A Tí, tzv, „ NEŽNÍ „ študenti, o ktorých sa hovori, že ONI začali revolúciu, ktorá sa pomenovala na NEŽNÚ REVOLÚCIU, môže uveriť, alebo verí, iba blázon a hlupák. Jedna z najnovších absurdnosti, ktorá sa pripravuje – NÁMESTE NEŽNEJ REVOLÚCIE!!!

A kde sú teraz TÍ študenti, prečo nejdú do ulíc, prečo nastávkujú- volebný podvod pri voľbe prezidenta SR / je už verejným tajomstvom, že Soros financoval volby 2019 a podporoval pri volbe za prezidenta, Z. Čaputovú. A teraz , kde sú Tí študenti? Prijímanie migrantov a p. Lajčák / ako minister ZV / bude rozhodovať o tom, že na Slovensku bude , ako sa sám vyjadril: Chcem na Slovensku americkú armádu. Kto bude vlastne rozhodovať. O prítomnosti migrantov a vojsk NATO, má byť referendum, ale nič také nebude !!! Kde Ste teraz: NEŹNÍ ŠTEDENTI !!!

17. November 1989 , bol obyčajný podvod!!!

Slobodné voľby na Slovensku? Ešte neboli!

21.11.2019

Či sa Vám to páči, alebo nie, neboli.Je to môj názor. V júni 1990 sa konali akože, aspoň sa tomu tak hovorí, slobodné voľby. V čom boli slobodné v roku 1990 a v čom boli slobodné , každé viac »

Kňažkovci, Budajovci, Gálovci, kedy konečne občanom Slovenska poviete, ako to bolo naozaj?

18.11.2019

Novembrové udalosti v roku 1989, občania Slovenska začali vnímať, až keď boli meetingy na námestiach a začali si uvedomovať vážnosť situácie a zmien v spoločnosti, ktoré sa začali. Od viac »

Európske hodnoty? Fotokomentár !

16.09.2019

Aj ničenie kostolov, to tiež patrí medzi EURÓPSKE HODNOTY?

apollo, dunaj, bratislava

Polícia prehľadávala miesto, kde našli v Bratislave zabitú mladú Violu

22.11.2019 18:37

V pondelok 11. novembra ráno našli okoloidúci v kríkoch ležať 34-ročnú Violu M., ktorá bola učiteľkou v jednej z bratislavských jazykových škôl.

mýto, diaľnica, mýtny systém

NDS o mýte: Čistý výnos rastie, služby boli rozšírené

22.11.2019 18:09

Národná diaľničná spoločnosť (NDS) intenzívne pracuje na príprave súťažných podkladov na novú zmluvu na prevádzku mýtneho systému.

zbraň

Na strednú školu v Srbsku vtrhol ozbrojenec a spustil paľbu

22.11.2019 18:04

Incident sa zaobišiel bez zranení.

malta

Malta ako Slovensko. Chce odchod premiéra

22.11.2019 17:36

Maltská polícia zatkla oligarchu Yorgena Fenecha, o ktorom zavraždená novinárka Caruanová Galiziová písala krátko pred smrťou.

nino16

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 18
Celková čítanosť: 47511x
Priemerná čítanosť článkov: 2640x

Autor blogu

Kategórie