Založ si blog

Matovič, ste troska a hrôza Slovenska !

Od posledných parlamentých volieb / 2020 /, STE narobili veľmi veľa zla a občania Slovenska, Vás nenávidia, okrem tých , čo volili OĽANO. Možno aj tam by sa našli voliči, ktorí sú sklamaní a podvedení.

Vaša, bývalá , až okázalá odvaha, kritizovať a poukazovať na prácu bývalej vládnej koalícii / Fico, Danko. Bugár /ap , sa mnohým páčila. A určite si v duchu povedali, toto je ten pravý človek, ktorého Slovensko potrebuje, bojuje za občanov Slovenska. Všade, kde bola nejaká akcia vládnych strán/ Smer- SD, SNS / ap, vždy tam bol, no kto, ak nie Matovič. Áno, všade Matovič, ktorý všetko a každého  kritizuje. S Remišovou a ďalšími, ste mali plné ústa, ako vezmete všetkým, nelegálne a podvodom získané majetky. Posledné video , ako Počiatek si užíva luxusný život vo svojej vile ,vo Francúzsku. Takto by som mohol menovať veľa prípadov.

Vaše opatrenia voči dôchodcom a seniorom, ktoré sme všetci videli na dverách obchodov a obchodných reťazcov, je nazorná ukážka hyenizmu a cynizmu. Ste  v podstate hrôza Slovenska a privádzate všetkých občanov Slovenska do tragédie a nešťastia. Všetci dobre vedia, kto je za týmito opatreniami a kto je tak nadšený USA a NATO !!!

Vy jednoducho dôchodcov nanávidite. Ale nezabúdajte, ctený pán Matovič, všetko čo sa vybudovalo a čo sa pochybne privatizovalo/aj VY/, vybudovali TÍ, ktorých nenávidíte – terajší dôchodcovia, ktorými opovrhujete.

VY STE  ZLO SLOVENSKA !!!

Predaj elektrární pod cenu?

12.09.2022

Ne internete som našiel túto informáciu, že Dzurinda predal elektrárne pod cenu. Neviem žiadne bližšie informácie o tomto predaji, ale asi je na tom niečo pravdy, keď sa takáto informácia objavila na internete. Dzurindova doba a jeho bývalá „ MOC „ je už dávno preč, ale asi nie celkom, keď dokázal urobiť takýto kšeft, nevýhodný pre Slovensko. Na Slovensku je [...]

Dnes som našiel na FB.

16.07.2022

Po prečítaní tohoto príspevku, som nadobudol presvedčenie, že táto osoba sa zbláznila a úplne stratila rozum. Ctená pani Pekárová, Adamová, uvedomujete si vôbec, čo ste povedali? Že Ukrajinci potrebujú pomoc, je samozrejmé, ale za takú cenu , ako píšete? Tie byty podľa Vás budú brať občanom Slovenska, alebo sa občan má prihlásiť na úrade a odovzdať svoj byt, [...]

Referendum o predčasných voľbách.

09.06.2022

Už sa toho napísalo veľmi veľa, opozičné strany argumentujú všetkým možným na adresu súčasnej vlády – aká je neschopná, aké vážne politické prešľapy robia jednotliví členovia vlády na čele s predsedom vlády Hegerom ap. Referendum, ktoré bolo vypísané a viac ako 600 tisíc občanov Slovenska svojím podpisom vyjadrili vôľu vypísať referendum o predčasných [...]

Krádeže áut USA - 2016

Zo závodu ukradli a predali súčiastky za trištvrte milióna eur, polícia obvinila šesť páchateľov

20.04.2024 15:18

V prípade preukázania viny hrozí obvineným trest odňatia slobody na desať až pätnásť rokov.

Baerbock, Netanjahu

Hádka kvôli Gaze? Nie sme ako nacisti, nahneval sa Netanjahu na nemeckú ministerku

20.04.2024 14:00

Počas návštevy nemeckej šéfky diplomacie Annaleny Baerbockovej v Tel Avive došlo k ostrej výmene názorov medzi ňou a izraelským premiérom, ktorý poprel, že by ľudia v Pásme Gazy hladovali.

Peter Pellegrini

Ctite si zmluvu, odkázal Dankovi Raši: Problémom je, že sa vidí ako nástupca Pellegriniho. Majerský počul hlasy o konci Dolinkovej

20.04.2024 13:07, aktualizované: 15:06

Milan Majerský predpokladá, že poslanci KDH zahlasujú za zvolenie súčasného ministra Richarda Rašiho do funkcie predsedu parlamentu.

armáda usa

Americké jadrové zbrane bližšie k Slovensku? Na svojom území ich chce mať aj Poľsko

20.04.2024 12:46

Americké jadrové zbrane sú od novembra 2009 v Belgicku, Nemecku, Taliansku a Holandsku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 303260x
Priemerná čítanosť článkov: 5229x

Autor blogu

Kategórie