Založ si blog

Vážený pán europoslanec, Richard Sulík.

Zaujalo ma video na internete. kde p. R.Sulík/SaS/ vysvetľuje, ako pracoval za minulé funkčné obdobie  ako europoslanec a čo všetko urobil  – odpočet EURO ŠPECIÁL!

Citujem tak, ako  to p.Sulík /SaS/ uviedol:

Podal som 190 parlamentných otázok.

Občania Slovenska by ocenili, keby Ste vysvetlili, aké to boli otázky, čo bolo obsahom týchto otázok, čoho sa týkali tieto otázky,ako reagoval Europarlament na tieto Vaše otázky, aké bolo uznesenie, ak nejaké bolo a čo z toho všetkého majú občania Slovenska?

4 otázky komisii na zodpovedanie v pléne.

A znova: aké to boli otázky, čo bolo predmetom ap.

1264 pozmeňovacích návrhov.

O čom boli tieto pozmeňovanie návrhy

104 x vystúpenie v pléne

Čo bolo dôvodom Vášho vystúpenia v pléne?

O čom Ste hovorili?

22 x som bol tieňový spravodajca

Skúste vysvetluiť, čo to znamená?

Suma sumárum,z týchto Vašich činnosti v Europarlamente , já ako občan Slovenska nemám absolutne nič a tak isto aj mnohí občania Slovenska.

Som presvedčený, že Vaša práca ako europoslanca , je v prvom rade o Vašom plate europoslanca. To Vás najviac zaujíma, ako aj iných europoslancov.

V jedenej televíznej relácii, Ste uviedli, že by tu bol hladomor, keby sme vystúpili z EÚ. Viete, čo znamená potravinová sebestačnosť? Je Slovensko potravinovo sebestačné? Ak je pravda, čo Ste povedali, že by na Slovensku bol hladomor, tak nie sme potravinovo sebestační! Lenže problém je v tom, že Slovesnsko nie je potravinovo sebestačné a to Vám ako europoslancom nič nehovorí!!! Aj na tieto otázky Ste sa v EÚ parlamente pýtali. Prečo nám EÚ diktuje, čo máme robiť v oblasti poľnohospodárstva ap, prečo EÚ zničila poľnohospodárstvo na Slovensku? Kvalita potravín v obchodných reťazcoch je katastrofa a tieto potraviny by si v Nemecku alebo Rakúsku nikto nekúpil. Ale nám to musí stačiť, lebo iné nemáme a poľnohospodárske podniky na Slovensku sú minulosťou vďaka EÚ.

 

 

Predaj elektrární pod cenu?

12.09.2022

Ne internete som našiel túto informáciu, že Dzurinda predal elektrárne pod cenu. Neviem žiadne bližšie informácie o tomto predaji, ale asi je na tom niečo pravdy, keď sa takáto informácia objavila na internete. Dzurindova doba a jeho bývalá „ MOC „ je už dávno preč, ale asi nie celkom, keď dokázal urobiť takýto kšeft, nevýhodný pre Slovensko. Na Slovensku je [...]

Dnes som našiel na FB.

16.07.2022

Po prečítaní tohoto príspevku, som nadobudol presvedčenie, že táto osoba sa zbláznila a úplne stratila rozum. Ctená pani Pekárová, Adamová, uvedomujete si vôbec, čo ste povedali? Že Ukrajinci potrebujú pomoc, je samozrejmé, ale za takú cenu , ako píšete? Tie byty podľa Vás budú brať občanom Slovenska, alebo sa občan má prihlásiť na úrade a odovzdať svoj byt, [...]

Referendum o predčasných voľbách.

09.06.2022

Už sa toho napísalo veľmi veľa, opozičné strany argumentujú všetkým možným na adresu súčasnej vlády – aká je neschopná, aké vážne politické prešľapy robia jednotliví členovia vlády na čele s predsedom vlády Hegerom ap. Referendum, ktoré bolo vypísané a viac ako 600 tisíc občanov Slovenska svojím podpisom vyjadrili vôľu vypísať referendum o predčasných [...]

Shooting Las Vegas, streľba, usa, polícia

Na univerzite v Las Vegas zastrelili niekoľko ľudí, útočník je mŕtvy

06.12.2023 21:29, aktualizované: 23:30

Počet ani stav obetí polícia nespresnila.

SR Prezidentka Stromček Vianočný Rozsvietenie BAX

Prezidentka rozsvietila vianočný stromček, prišiel i Mikuláš, čert a anjel

06.12.2023 20:59

Urobila tak s deťmi z detskej onkológie a ich rodičmi, ako aj zástupcami neziskovej organizácie Deťom s rakovinou.

Alexandroupoli / Požiar / Oheň / Plamene /

Dva požiare v dedine založila zámerne, polícia obvinila 79-ročnú ženu

06.12.2023 18:30

Škoda, ktorá požiarom vznikla, bola vyčíslená na viac ako 110 000 eur.

Budova gymnázia Alberta Einsteina v Bratislave.

Anonym sa vyhráža školám, že ich odpáli. Deti zažívajú nový typ strachu, hovorí mama stredoškoláčky

06.12.2023 18:00

Po vyhrážkach anonyma zívali viaceré školy na Mikuláša prázdnotou.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 299129x
Priemerná čítanosť článkov: 5157x

Autor blogu

Kategórie