Založ si blog

Vážený pán europoslanec, Richard Sulík.

Zaujalo ma video na internete. kde p. R.Sulík/SaS/ vysvetľuje, ako pracoval za minulé funkčné obdobie  ako europoslanec a čo všetko urobil  – odpočet EURO ŠPECIÁL!

Citujem tak, ako  to p.Sulík /SaS/ uviedol:

Podal som 190 parlamentných otázok.

Občania Slovenska by ocenili, keby Ste vysvetlili, aké to boli otázky, čo bolo obsahom týchto otázok, čoho sa týkali tieto otázky,ako reagoval Europarlament na tieto Vaše otázky, aké bolo uznesenie, ak nejaké bolo a čo z toho všetkého majú občania Slovenska?

4 otázky komisii na zodpovedanie v pléne.

A znova: aké to boli otázky, čo bolo predmetom ap.

1264 pozmeňovacích návrhov.

O čom boli tieto pozmeňovanie návrhy

104 x vystúpenie v pléne

Čo bolo dôvodom Vášho vystúpenia v pléne?

O čom Ste hovorili?

22 x som bol tieňový spravodajca

Skúste vysvetluiť, čo to znamená?

Suma sumárum,z týchto Vašich činnosti v Europarlamente , já ako občan Slovenska nemám absolutne nič a tak isto aj mnohí občania Slovenska.

Som presvedčený, že Vaša práca ako europoslanca , je v prvom rade o Vašom plate europoslanca. To Vás najviac zaujíma, ako aj iných europoslancov.

V jedenej televíznej relácii, Ste uviedli, že by tu bol hladomor, keby sme vystúpili z EÚ. Viete, čo znamená potravinová sebestačnosť? Je Slovensko potravinovo sebestačné? Ak je pravda, čo Ste povedali, že by na Slovensku bol hladomor, tak nie sme potravinovo sebestační! Lenže problém je v tom, že Slovesnsko nie je potravinovo sebestačné a to Vám ako europoslancom nič nehovorí!!! Aj na tieto otázky Ste sa v EÚ parlamente pýtali. Prečo nám EÚ diktuje, čo máme robiť v oblasti poľnohospodárstva ap, prečo EÚ zničila poľnohospodárstvo na Slovensku? Kvalita potravín v obchodných reťazcoch je katastrofa a tieto potraviny by si v Nemecku alebo Rakúsku nikto nekúpil. Ale nám to musí stačiť, lebo iné nemáme a poľnohospodárske podniky na Slovensku sú minulosťou vďaka EÚ.

 

 

Predaj elektrární pod cenu?

12.09.2022

Ne internete som našiel túto informáciu, že Dzurinda predal elektrárne pod cenu. Neviem žiadne bližšie informácie o tomto predaji, ale asi je na tom niečo pravdy, keď sa takáto informácia objavila na internete. Dzurindova doba a jeho bývalá „ MOC „ je už dávno preč, ale asi nie celkom, keď dokázal urobiť takýto kšeft, nevýhodný pre Slovensko. Na Slovensku je [...]

Dnes som našiel na FB.

16.07.2022

Po prečítaní tohoto príspevku, som nadobudol presvedčenie, že táto osoba sa zbláznila a úplne stratila rozum. Ctená pani Pekárová, Adamová, uvedomujete si vôbec, čo ste povedali? Že Ukrajinci potrebujú pomoc, je samozrejmé, ale za takú cenu , ako píšete? Tie byty podľa Vás budú brať občanom Slovenska, alebo sa občan má prihlásiť na úrade a odovzdať svoj byt, [...]

Referendum o predčasných voľbách.

09.06.2022

Už sa toho napísalo veľmi veľa, opozičné strany argumentujú všetkým možným na adresu súčasnej vlády – aká je neschopná, aké vážne politické prešľapy robia jednotliví členovia vlády na čele s predsedom vlády Hegerom ap. Referendum, ktoré bolo vypísané a viac ako 600 tisíc občanov Slovenska svojím podpisom vyjadrili vôľu vypísať referendum o predčasných [...]

Viktor Orbán

EÚ plánuje vlastné rokovanie ministrov, aby nemuseli do Maďarska

15.07.2024 13:57

Orbán v posledných mesiacoch blokoval takmer všetku pomoc Ukrajine a podnikol cesty do Ruska a Číny.

osýpky, očkovanie, dieťa, lekár, injekcia

Celosvetová úroveň očkovania detí sa v roku 2023 zastavila a mnohí zostali bez život zachraňujúcej ochrany

15.07.2024 13:27

WHO i UNICEF zdôrazňujú potrebu pokračujúceho úsilia o dobiehanie, obnovu a posilnenie národného imunizačného pokrytia.

Volodymyr Zelenskyj / UA / Ukrajina /

Nastal čas na oficiálne mierové rozhovory s Ruskom, tvrdí podľa prieskumu takmer polovica Ukrajincov

15.07.2024 13:17

Drvivá väčšina opýtaných však zároveň nesúhlasí s podmienkami ruského vodcu Vladimira Putina.

SR zdravie IPčko TK centrá pomoc BAX

IPčko: Trom krízovým centrám hrozí pre nedostatok peňazí zatvorenie

15.07.2024 12:57

Verejnosť riaditeľ organizácie požiadal verejnosť o finančnú podporu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 307001x
Priemerná čítanosť článkov: 5293x

Autor blogu

Kategórie