Založ si blog

Spravodlivosť po Slovensky !

V magazíne pre ženy, som sa dočítal , ako Dara Rolins „doviedla k slzám údajne všetky ženy na Diva.sk. Silný odkaz Dary, všetkým ženám tlačí slzy do očí“.

Priznám sa , že nechápem, ako mohla a čím Dara Rolins urobiť niečo, čo by všetkým ženám tlačilo slzy do očí. Ak je to pravda, že všetkým ženám tlačí slzy do očí, tak musím vyjadriť počudovanie nad všetkými ženámi, ktorým sa tlačili slzy do očí. To je , alebo bola tak geniálna, že všetkým ženám tlačí slzy do očí?

V prvom rade sa Dara Rolins postarala o slzy vdovy Rotreklovej, ktorej manžela zabila svojím autom z nedbanlivosti.

Verdikt padol! Daru Rolins uznali vinnou za nehodu, pri ktorej prišiel o život motocyklista Jindřich Rotrekl (†63). Speváčka dostala podmienku tri roky a zákaz šoférovania na tri roky. Počas dnešného procesu sa vdova Rotreklová priamo v súdnej sieni zrútila. K slovu sa dostala aj samotná Dara, ktorá sa ale pri výpovedi tiež rozplakala a psychicky úplne zložila!

Tak si porovnajte vážené všetky ženy, ak sa Vám tlačili slzy do očí, kto má väčší dôvod na slzy, Vy , alebo vdova Rotreklová, čo to bolo také úžasné, že sa Vám tlačili slzy do očí?

A teraz tá spravodlivosť po Slovensky: ak by niekto iný zavinil takúto dopravnú nehodu s následkom smrti, bol by odsúdený a musel by si odsedieť trest vo väzení.

Dara Rolins sa psychicky zložila a rozplakala ,ale do väzenia neišla!  Tak, aká je to spravodlivosť?

Takže milé ženy, ktorým sa tlačili slzy do očí, plačte, aj vdova Retreklová plače  a tlačia sa jej slzy do očí , ale za svojím manželom, ktorého Dara Rolins usmrtila s nedbanlivosti.

Predaj elektrární pod cenu?

12.09.2022

Ne internete som našiel túto informáciu, že Dzurinda predal elektrárne pod cenu. Neviem žiadne bližšie informácie o tomto predaji, ale asi je na tom niečo pravdy, keď sa takáto informácia objavila na internete. Dzurindova doba a jeho bývalá „ MOC „ je už dávno preč, ale asi nie celkom, keď dokázal urobiť takýto kšeft, nevýhodný pre Slovensko. Na Slovensku je [...]

Dnes som našiel na FB.

16.07.2022

Po prečítaní tohoto príspevku, som nadobudol presvedčenie, že táto osoba sa zbláznila a úplne stratila rozum. Ctená pani Pekárová, Adamová, uvedomujete si vôbec, čo ste povedali? Že Ukrajinci potrebujú pomoc, je samozrejmé, ale za takú cenu , ako píšete? Tie byty podľa Vás budú brať občanom Slovenska, alebo sa občan má prihlásiť na úrade a odovzdať svoj byt, [...]

Referendum o predčasných voľbách.

09.06.2022

Už sa toho napísalo veľmi veľa, opozičné strany argumentujú všetkým možným na adresu súčasnej vlády – aká je neschopná, aké vážne politické prešľapy robia jednotliví členovia vlády na čele s predsedom vlády Hegerom ap. Referendum, ktoré bolo vypísané a viac ako 600 tisíc občanov Slovenska svojím podpisom vyjadrili vôľu vypísať referendum o predčasných [...]

mimoriadne1, mim1, smrť, úmrtie, zomrel, sviečka, kahanec

Zomrel novinár, historik a pedagóg František Višváder. Založil časopis Historická revue

15.07.2024 12:19

Posledná rozlúčka sa bude konať v piatok 19. júla v jeho rodnej obci Suchohrad.

Pohraničná stráž / UA vojak / UA Armáda /

Ukrajinskí vojaci chceli dezertovať. Útek do Moldavska sa nepodaril, jedného z nich zastrelili

15.07.2024 12:10

Pri zadržiavaní jeden z dezertérov kládol odpor. Nejde pritom o prvý prípad, keď príslušníci pohraničnej stráže boli nútení v sebaobrane použiť zbraň.

doktor zranenie

Šimečka: Cynizmus a hanba nevedieť odmietnuť barbarské zabíjanie detí na chemoterapii či dialýze

15.07.2024 11:58

Koalícia odmietla odsúdiť ruský útok na detskú nemocnicu v Kyjeve.

SR Bratislava Súdna rada predsedníčka prezident prijatie BAX

Pellegrini odvolal dvoch členov Súdnej rady SR, do funkcie ich vymenovala Čaputová

15.07.2024 11:57, aktualizované: 12:20

Vymenovanie nových členov avizoval na utorok.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 306984x
Priemerná čítanosť článkov: 5293x

Autor blogu

Kategórie