Založ si blog

Facebook , ako s nami užívateľmi profilov manipuluje !

Tento fenomém nám poriadne vstúpil do života a dovolím si napísať, že je veľmi málo ľudí, ktorí túto sieť nevyužívajú.

Zdá sa Vám moje tvrdenie nesprávne, alebo sa mýlim? Ano, musím zopakovať, Facebook s nami tak manipuluje, že si to ani neuvedomujeme. Sme plne závyslí všetci, ktorí túto sieť využívame. Neviem ako to bolo v minulosti, mám na mysli, keď sa začal FB používať a ľudia si vytvárali svoje profily. V súčastnosti, keď sa zaregistrujete, systém Vám ponúka množstvo funkcií a možností, vložíte fotku, začnete hľadať priateľov, posielate žiadosti o priatelstvo a v podstate sa zaregistrovaný nový užívateľ teší ako bude komunikovať s priateľmi, nadväzovať známostí ap. Štandartne sa odhlásite a tešíte sa , kedy sa opäť prihlásite a skontrolujete, kto prijal Vašu žiadosť, kto Vás požiadal o priateľstvo ap. Nový užívateľ je spokojný. Vaša radosť však veľmi rýchlo vyprchá , keď zbadáte po prihlásení do svojho účtu, nepríjemné oznámenie. /viď obr/.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Musíte poslať svoju fotku a systém Vám odpíše, že fotku/ Vašu fotku.tvár / dostali a čakajte , odpíšeme Vám, keď odoslanú fotku akože skontrolujú. Nemôžte robiť absolútne nič. Skúšate sa prihlásiť a kontrolujete, či je Váš regitrovaný profil už ok. Facebook Vám v tomto štádiu začína hrať na nervy . Potom nasleduje ďalšie oznámenie / viď obr /.

 

 

 

 

Keď otvórite súbor Go To Help Center, zistíte, čo všetko musíte urobiť, aby Ste mohli svoj účet používať. Okrem iného Facebook požaduje, poslať ID / identifikačný doklad / občiansky ap / . Keď to nepošlete, účet máte nadobro zablokovaný a do svojho profilu sa nedostanete. Skúste sa niekde opýtať , či FB je oprávnený požadovať takéto doklady. V zúfalosti sa rozhodnete uskutočniť novú registráciu a celý problém sa opakuje.

Robí to systém, ktorý je tak nastavený? Nemáte takúto skúsenosť, alebo Ste sa s niečím takým nestretli? Skúste a uvidíte. Samozrejme, že Vám takúto skúsenosť neželám, ale človek nikdy nevie.

V každom prípade si Facebook robí s nami užvateľmi čo chce, kedykoľvek Vám/nám/ môže zablokovať účet a môžeme len bezmocne pozerať na jeho nepríjemné oznámenia a je zbytočné sa odvolávať na nejakú schránku pomoci – NIKTO TAM NIE JE , resp. NIKTO VÁM NEODPOVIE!

 

Predaj elektrární pod cenu?

12.09.2022

Ne internete som našiel túto informáciu, že Dzurinda predal elektrárne pod cenu. Neviem žiadne bližšie informácie o tomto predaji, ale asi je na tom niečo pravdy, keď sa takáto informácia objavila na internete. Dzurindova doba a jeho bývalá „ MOC „ je už dávno preč, ale asi nie celkom, keď dokázal urobiť takýto kšeft, nevýhodný pre Slovensko. Na Slovensku je [...]

Dnes som našiel na FB.

16.07.2022

Po prečítaní tohoto príspevku, som nadobudol presvedčenie, že táto osoba sa zbláznila a úplne stratila rozum. Ctená pani Pekárová, Adamová, uvedomujete si vôbec, čo ste povedali? Že Ukrajinci potrebujú pomoc, je samozrejmé, ale za takú cenu , ako píšete? Tie byty podľa Vás budú brať občanom Slovenska, alebo sa občan má prihlásiť na úrade a odovzdať svoj byt, [...]

Referendum o predčasných voľbách.

09.06.2022

Už sa toho napísalo veľmi veľa, opozičné strany argumentujú všetkým možným na adresu súčasnej vlády – aká je neschopná, aké vážne politické prešľapy robia jednotliví členovia vlády na čele s predsedom vlády Hegerom ap. Referendum, ktoré bolo vypísané a viac ako 600 tisíc občanov Slovenska svojím podpisom vyjadrili vôľu vypísať referendum o predčasných [...]

Joe Biden, prezidentské voľby

Izraelská ofenzíva v Gaze nie je genocídou, uviedol Biden. Republikáni zvažujú sankcie voči ICC

21.05.2024 06:46, aktualizované: 07:38

ICC požiadal o vydanie zatykačov na Benjamina Netanjahua a vodcov Hamasu.

vojna na Ukrajine, MI-8, Charkov

ONLINE: USA ďalších vojenských inštruktorov Kyjevu nepošlú, Ukrajina opäť udrela Rusom na sklady paliva

21.05.2024 06:00, aktualizované: 07:53

Spojené štáty mali až do začiatku ruskej invázie vo februári 2022 na Ukrajine až 150 vojenských inštruktorov.

France Prison Break

Macron vzdá hold zabitým strážcom, podarí sa dolapiť najhľadanejšieho Francúza?

21.05.2024 06:00

Vo Francúzsku nasadili až 350 kriminalistov do pátrania po recidivistovi, ktorého pri krvavej prestrelke vyslobodila skupina maskovaných mužov.

radičová, ódor, heger

Bývalí premiéri pre Pravdu: Strelec pred domom, žiletka, nábojnica i vyhrážky smrťou. Agresivitu treba odstrániť

21.05.2024 06:00

Kým doteraz to ostalo len pri vyhrážkach či nábojniciach v obálke, stredajší atentát zmení Slovensko navždy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 304795x
Priemerná čítanosť článkov: 5255x

Autor blogu

Kategórie