Založ si blog

Facebook , ako s nami užívateľmi profilov manipuluje !

Tento fenomém nám poriadne vstúpil do života a dovolím si napísať, že je veľmi málo ľudí, ktorí túto sieť nevyužívajú.

Zdá sa Vám moje tvrdenie nesprávne, alebo sa mýlim? Ano, musím zopakovať, Facebook s nami tak manipuluje, že si to ani neuvedomujeme. Sme plne závyslí všetci, ktorí túto sieť využívame. Neviem ako to bolo v minulosti, mám na mysli, keď sa začal FB používať a ľudia si vytvárali svoje profily. V súčastnosti, keď sa zaregistrujete, systém Vám ponúka množstvo funkcií a možností, vložíte fotku, začnete hľadať priateľov, posielate žiadosti o priatelstvo a v podstate sa zaregistrovaný nový užívateľ teší ako bude komunikovať s priateľmi, nadväzovať známostí ap. Štandartne sa odhlásite a tešíte sa , kedy sa opäť prihlásite a skontrolujete, kto prijal Vašu žiadosť, kto Vás požiadal o priateľstvo ap. Nový užívateľ je spokojný. Vaša radosť však veľmi rýchlo vyprchá , keď zbadáte po prihlásení do svojho účtu, nepríjemné oznámenie. /viď obr/.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Musíte poslať svoju fotku a systém Vám odpíše, že fotku/ Vašu fotku.tvár / dostali a čakajte , odpíšeme Vám, keď odoslanú fotku akože skontrolujú. Nemôžte robiť absolútne nič. Skúšate sa prihlásiť a kontrolujete, či je Váš regitrovaný profil už ok. Facebook Vám v tomto štádiu začína hrať na nervy . Potom nasleduje ďalšie oznámenie / viď obr /.

 

 

 

 

Keď otvórite súbor Go To Help Center, zistíte, čo všetko musíte urobiť, aby Ste mohli svoj účet používať. Okrem iného Facebook požaduje, poslať ID / identifikačný doklad / občiansky ap / . Keď to nepošlete, účet máte nadobro zablokovaný a do svojho profilu sa nedostanete. Skúste sa niekde opýtať , či FB je oprávnený požadovať takéto doklady. V zúfalosti sa rozhodnete uskutočniť novú registráciu a celý problém sa opakuje.

Robí to systém, ktorý je tak nastavený? Nemáte takúto skúsenosť, alebo Ste sa s niečím takým nestretli? Skúste a uvidíte. Samozrejme, že Vám takúto skúsenosť neželám, ale človek nikdy nevie.

V každom prípade si Facebook robí s nami užvateľmi čo chce, kedykoľvek Vám/nám/ môže zablokovať účet a môžeme len bezmocne pozerať na jeho nepríjemné oznámenia a je zbytočné sa odvolávať na nejakú schránku pomoci – NIKTO TAM NIE JE , resp. NIKTO VÁM NEODPOVIE!

 

Predaj elektrární pod cenu?

12.09.2022

Ne internete som našiel túto informáciu, že Dzurinda predal elektrárne pod cenu. Neviem žiadne bližšie informácie o tomto predaji, ale asi je na tom niečo pravdy, keď sa takáto informácia objavila na internete. Dzurindova doba a jeho bývalá „ MOC „ je už dávno preč, ale asi nie celkom, keď dokázal urobiť takýto kšeft, nevýhodný pre Slovensko. Na Slovensku je [...]

Dnes som našiel na FB.

16.07.2022

Po prečítaní tohoto príspevku, som nadobudol presvedčenie, že táto osoba sa zbláznila a úplne stratila rozum. Ctená pani Pekárová, Adamová, uvedomujete si vôbec, čo ste povedali? Že Ukrajinci potrebujú pomoc, je samozrejmé, ale za takú cenu , ako píšete? Tie byty podľa Vás budú brať občanom Slovenska, alebo sa občan má prihlásiť na úrade a odovzdať svoj byt, [...]

Referendum o predčasných voľbách.

09.06.2022

Už sa toho napísalo veľmi veľa, opozičné strany argumentujú všetkým možným na adresu súčasnej vlády – aká je neschopná, aké vážne politické prešľapy robia jednotliví členovia vlády na čele s predsedom vlády Hegerom ap. Referendum, ktoré bolo vypísané a viac ako 600 tisíc občanov Slovenska svojím podpisom vyjadrili vôľu vypísať referendum o predčasných [...]

Rosalynn Carterová / Jimmy Carter /

Niekdajšia prvá dáma USA Rosalynn Carterová trpí demenciou

30.05.2023 23:32

Rosalynn Carterová je manželkou niekdajšieho prezidenta USA, 98-ročného Jimmyho Cartera, najdlhšie žijúceho prezidenta v dejinách USA.

Bombardér / B-1B Lancer /

Nad Sarajevom preleteli americké bombardéry, aby podporili celistvosť Bosny

30.05.2023 20:53

Podľa USA tak demonštrovali podporu územnej celistvosti Bosny, ktorú ohrozujú separatistické snahy proruského vodcu bosnianskych Srbov Milorada Dodika.

lietadlo, havária

V Rostove sa zrútila tribúna štadióna, hlásia jedno úmrtie a 26 ranených

30.05.2023 20:28, aktualizované: 21:01

Tribúna sa zrútila počas detského futbalového zápasu.

Balón

V obci Veľká Čierna núdzovo pristál balón, poškodil elektrické vedenie

30.05.2023 20:00

V čase letu sa na palube nachádzalo desať pasažierov a jeden pilot.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 294080x
Priemerná čítanosť článkov: 5070x

Autor blogu

Kategórie