Založ si blog

Spravodlivosť po Slovensky – 2. časť

Politická situácia na Slovensku nabrala takú rýchlosť, že sa ani nastačíme čudovať, čo všetko dokázali a určite dokážu, niektorí poslanci SNR „urobiť“ pre občanov Slovenska.

Ktorý poslanec SNR, alebo člen vlády SR sa zodpovedal za svoje rozhodnutie? Vláda SR , alebo člen vlády urobí rozhodnutie a pritom sám nevie, aké budú dôsledky ich rohodnutia. Ja som presvedčený, že ich to absolútne nezaujíma. Nikto sa nepýta na názor občanov Slovenska !

Dovolia si to preto, lebo im to dovolíme. Denne si môžeme prečítať v dennej tlači, koĺko trestných činov napáchajú imigranti  – Taliansko, Británia, Nemecko a ďalšie štáty a mestá / výtržnosti, krádeže, znásilnenia, vraždy/ ap. To je dnešná realita v Európe. Mnohé udalosti sa ani nedozvieme, pretože to média odmietajú zverejniť.

Vo Fínsku sa majiteľ domu bránil proti útoku imigrantov, pretože ho chceli „vysťahovať“ z jeho vlastného domu. Súd odsúdil majitela domu, pretože sa údajne neprimerane bránil útoku.

V Nemecku sa najnovšie často stáva, že imigrant sotí pod vlak hocikoho!!!

Tých príkladov je veľmi veľa, ale uviedol som to ako príklad preto, lebo niektorí politici na Slovensku , chcú prijať imigrantov – údajne máme na to kapacity.

Na názor občana sa nikto nepýta!

Ak vláda príjme imigrantov na Slovensko, je pravdepodné, že budú robiť to isté, ako robia teraz v iných štátoch.

A názor občanov? Ten nie je dôležitý. Politici rozhodnú, ale zodpovednosť za rozhodnutie, žiadna. Nič sa nikomu nestane .

Tak aká je to spravodlivosť?

Zastavme idiotov! Dá sa to?

23.01.2020

Spravodlivosť na Slovensku po Slovensky. Akú cenu, musí občan Slovenska zaplatiť, aby sa napr. dovolal spravodlivosti, aby nebol postihnutý za názor ap? Mnohí lekári a zdravotníci pacientov ignorujú viac »

Občan Michal Šimečka, poslanec Európskeho parlamentu, hanba Slovenska.

20.01.2020

Vaše zvolenie za europoslanca je neskutočný omyl. Vám takýto post europoslanca vôbec nepatrí a je veľkou tragédiou pre Slovensko, že Ste boli zvolený a voliči, ktorí Vás volili, sú asi na viac »

Arogancia a drzosť zubných lekárov , nepozná hranice.

11.12.2019

Každý pacient, ktorý príde k zubárovi na ošetrenie , musí, akože musí, pretože aj nemusí zaplatiť za ošetrenie. Pacient má právo sa dožadovať od lekára, prečo platí toľko, koľko mu viac »

Rakety / Izrael /

Americkú ambasádu v irackom Bagdade zasiahli rakety

26.01.2020 22:30

S odvolaním sa na zdroj z prostredia irackých bezpečnostných síl o tom informovala agentúra AFP.

Auschwitz-Birkenau / holokaust / vyhladzovací tábor / Židia /

Holandský premiér sa ospravedlnil za vojnovú perzekúciu židov

26.01.2020 21:01

Mark Rutte sa takto vyjadril v prejave, ktorý predniesol na spomienkovom podujatí na obete holokaustu v Amsterdame.

Andrej Babiš, Monika Babišová

Babiš na Hrad? Čo si o tom myslí český premiér?

26.01.2020 20:20

„Chcem Českú republiku posunúť na špičku Európy. Máme jasné výsledky, a preto nám ľudia veria," povedal český premiér v exkluzívnom rozhovore pre Pravdu.

Nemecko, vojak, vojaci, armáda

Viac ako 500 vojakov Bundeswehru podozrievajú z pravicového extrémizmu

26.01.2020 19:43

Zhruba dve desiatky takýchto prípadov sa pritom vyšetrujú i v najelitnejšej jednotke Bundeswehru: v špeciálnom komande KSK (Kommando Spezialkräfte).

nino16

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 21
Celková čítanosť: 63579x
Priemerná čítanosť článkov: 3028x

Autor blogu

Kategórie