Založ si blog

Spravodlivosť po Slovensky – 2. časť

Politická situácia na Slovensku nabrala takú rýchlosť, že sa ani nastačíme čudovať, čo všetko dokázali a určite dokážu, niektorí poslanci SNR „urobiť“ pre občanov Slovenska.

Ktorý poslanec SNR, alebo člen vlády SR sa zodpovedal za svoje rozhodnutie? Vláda SR , alebo člen vlády urobí rozhodnutie a pritom sám nevie, aké budú dôsledky ich rohodnutia. Ja som presvedčený, že ich to absolútne nezaujíma. Nikto sa nepýta na názor občanov Slovenska !

Dovolia si to preto, lebo im to dovolíme. Denne si môžeme prečítať v dennej tlači, koĺko trestných činov napáchajú imigranti  – Taliansko, Británia, Nemecko a ďalšie štáty a mestá / výtržnosti, krádeže, znásilnenia, vraždy/ ap. To je dnešná realita v Európe. Mnohé udalosti sa ani nedozvieme, pretože to média odmietajú zverejniť.

Vo Fínsku sa majiteľ domu bránil proti útoku imigrantov, pretože ho chceli „vysťahovať“ z jeho vlastného domu. Súd odsúdil majitela domu, pretože sa údajne neprimerane bránil útoku.

V Nemecku sa najnovšie často stáva, že imigrant sotí pod vlak hocikoho!!!

Tých príkladov je veľmi veľa, ale uviedol som to ako príklad preto, lebo niektorí politici na Slovensku , chcú prijať imigrantov – údajne máme na to kapacity.

Na názor občana sa nikto nepýta!

Ak vláda príjme imigrantov na Slovensko, je pravdepodné, že budú robiť to isté, ako robia teraz v iných štátoch.

A názor občanov? Ten nie je dôležitý. Politici rozhodnú, ale zodpovednosť za rozhodnutie, žiadna. Nič sa nikomu nestane .

Tak aká je to spravodlivosť?

Predaj elektrární pod cenu?

12.09.2022

Ne internete som našiel túto informáciu, že Dzurinda predal elektrárne pod cenu. Neviem žiadne bližšie informácie o tomto predaji, ale asi je na tom niečo pravdy, keď sa takáto informácia objavila na internete. Dzurindova doba a jeho bývalá „ MOC „ je už dávno preč, ale asi nie celkom, keď dokázal urobiť takýto kšeft, nevýhodný pre Slovensko. Na Slovensku je [...]

Dnes som našiel na FB.

16.07.2022

Po prečítaní tohoto príspevku, som nadobudol presvedčenie, že táto osoba sa zbláznila a úplne stratila rozum. Ctená pani Pekárová, Adamová, uvedomujete si vôbec, čo ste povedali? Že Ukrajinci potrebujú pomoc, je samozrejmé, ale za takú cenu , ako píšete? Tie byty podľa Vás budú brať občanom Slovenska, alebo sa občan má prihlásiť na úrade a odovzdať svoj byt, [...]

Referendum o predčasných voľbách.

09.06.2022

Už sa toho napísalo veľmi veľa, opozičné strany argumentujú všetkým možným na adresu súčasnej vlády – aká je neschopná, aké vážne politické prešľapy robia jednotliví členovia vlády na čele s predsedom vlády Hegerom ap. Referendum, ktoré bolo vypísané a viac ako 600 tisíc občanov Slovenska svojím podpisom vyjadrili vôľu vypísať referendum o predčasných [...]

jadrová zbraň strela nuclear

Ruský moderátor navrhuje použiť jadrovú zbraň pri „vstupe“ do Poľska

04.02.2023 16:39

Týmto spôsobom by sa podľa Vladimira Solovjova, hlasnej trúby Kremľa, podarilo zabrániť dodávkam západných zbraní Kyjevu.

Igor Matovič, NR SR

VIDEO: Matovič chce zosekať platy poslancov, nech ich platia strany: OĽaNO má peňazí, že nevieme čo s nimi

04.02.2023 16:39

Voľby majú byť v septembri, aby mali policajti viac času na vyšetrovanie káuz, nie aby sme získali príspevok od štátu, tvrdí Matovič.

Milan Majerský, KDH, Eduard Heger, OĽaNO

KDH stále rokuje s Hegerom o spolupráci. Dvojka na kandidátke? Nedôstojné, tvrdí Matovič

04.02.2023 12:45

KDH potvrdilo, že Heger dostal ponuku byť dvojkou na kandidátke.

Dopravná nehoda

Na Chopku zúri orkán. Na D1 došlo k hromadnej zrážke asi 30 áut

04.02.2023 10:03, aktualizované: 15:46

Okresný úrad v Žiline vyzval občanov na severe Žilinského kraja, aby pre zlú situáciu vychádzali z domov a cestovali iba v súrnych prípadoch.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 290701x
Priemerná čítanosť článkov: 5012x

Autor blogu

Kategórie