Založ si blog

Spravodlivosť po Slovensky – 2. časť

Politická situácia na Slovensku nabrala takú rýchlosť, že sa ani nastačíme čudovať, čo všetko dokázali a určite dokážu, niektorí poslanci SNR „urobiť“ pre občanov Slovenska.

Ktorý poslanec SNR, alebo člen vlády SR sa zodpovedal za svoje rozhodnutie? Vláda SR , alebo člen vlády urobí rozhodnutie a pritom sám nevie, aké budú dôsledky ich rohodnutia. Ja som presvedčený, že ich to absolútne nezaujíma. Nikto sa nepýta na názor občanov Slovenska !

Dovolia si to preto, lebo im to dovolíme. Denne si môžeme prečítať v dennej tlači, koĺko trestných činov napáchajú imigranti  – Taliansko, Británia, Nemecko a ďalšie štáty a mestá / výtržnosti, krádeže, znásilnenia, vraždy/ ap. To je dnešná realita v Európe. Mnohé udalosti sa ani nedozvieme, pretože to média odmietajú zverejniť.

Vo Fínsku sa majiteľ domu bránil proti útoku imigrantov, pretože ho chceli „vysťahovať“ z jeho vlastného domu. Súd odsúdil majitela domu, pretože sa údajne neprimerane bránil útoku.

V Nemecku sa najnovšie často stáva, že imigrant sotí pod vlak hocikoho!!!

Tých príkladov je veľmi veľa, ale uviedol som to ako príklad preto, lebo niektorí politici na Slovensku , chcú prijať imigrantov – údajne máme na to kapacity.

Na názor občana sa nikto nepýta!

Ak vláda príjme imigrantov na Slovensko, je pravdepodné, že budú robiť to isté, ako robia teraz v iných štátoch.

A názor občanov? Ten nie je dôležitý. Politici rozhodnú, ale zodpovednosť za rozhodnutie, žiadna. Nič sa nikomu nestane .

Tak aká je to spravodlivosť?

Predaj elektrární pod cenu?

12.09.2022

Ne internete som našiel túto informáciu, že Dzurinda predal elektrárne pod cenu. Neviem žiadne bližšie informácie o tomto predaji, ale asi je na tom niečo pravdy, keď sa takáto informácia objavila na internete. Dzurindova doba a jeho bývalá „ MOC „ je už dávno preč, ale asi nie celkom, keď dokázal urobiť takýto kšeft, nevýhodný pre Slovensko. Na Slovensku je [...]

Dnes som našiel na FB.

16.07.2022

Po prečítaní tohoto príspevku, som nadobudol presvedčenie, že táto osoba sa zbláznila a úplne stratila rozum. Ctená pani Pekárová, Adamová, uvedomujete si vôbec, čo ste povedali? Že Ukrajinci potrebujú pomoc, je samozrejmé, ale za takú cenu , ako píšete? Tie byty podľa Vás budú brať občanom Slovenska, alebo sa občan má prihlásiť na úrade a odovzdať svoj byt, [...]

Referendum o predčasných voľbách.

09.06.2022

Už sa toho napísalo veľmi veľa, opozičné strany argumentujú všetkým možným na adresu súčasnej vlády – aká je neschopná, aké vážne politické prešľapy robia jednotliví členovia vlády na čele s predsedom vlády Hegerom ap. Referendum, ktoré bolo vypísané a viac ako 600 tisíc občanov Slovenska svojím podpisom vyjadrili vôľu vypísať referendum o predčasných [...]

Ali Rahman Kiana Rahmanová

Nobelovu cenu za mier prevzali v mene Narges Mohammadíovej jej dve deti

10.12.2023 21:08

Mohammadíová je od roku 2021 zadržiavaná v teheránskej väznici Evín a prestížne ocenenie si nemohla prevziať osobne.

pocasie,poladovica

Na väčšine Slovenska treba rátať so silným vetrom, poľadovicou aj hmlou

10.12.2023 20:12

Tvoriť sa môžu aj snehové jazyky a záveje vo viacerých okresoch.

izrael, hamas, rukojemníci

Hamas: Žiadny rukojemník neopustí Gazu živý, kým nebudú splnené naše požiadavky

10.12.2023 19:14, aktualizované: 20:42

Izraelská armáda v nedeľu vyslovila predpoklad, že v Pásme Gazy je naďalej zadržiavaných 137 rukojemníkov.

SR tripartita minimálna mzda dohoda TK BAX

Prečo chýba sľubovaný sociálny dialóg? A čo s tým?

10.12.2023 19:00

Sľuby sa sľubujú, blázni sa radujú. Napriek tomu, že sociálnym dialógom sa oháňa kadektorý politik, jeho realizácia pokrivkáva. Prečo? A čo s tým? Zapojte sa do DEMDIS diskusie!

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 299216x
Priemerná čítanosť článkov: 5159x

Autor blogu

Kategórie