Založ si blog

Vážená pani poslankyňa Remišová

Ako politička, Ste boli zvolená vo volebnom období 2016 – 2020 za poslankyňu Národnej rady SR za stranu OľaNO.

Od samého začiatku, Ste sa prezentovali, ako neúnavná bojovníčka proti korupcii. Kritizovali Ste členhov vlády, aktívne Ste sa podieľali na odvolávaní a za vyjadrovanie nedôvery niektorým členom vlády ap. Dokonca Ste za stranu OĽaNO, „vystavili „ vysvedčenie ministerke školstva Lubyovej , za obdobie 1. polrok v školskom roku 2018/2019, kde ma zaujala známka 5 / nedostatočný / za riadenie ministerstva. Plne súhlasím a ja len doplním, pani ministerka Lubyová , je absolútne neschopná pre riadenie rezortu školstva a mala by okamžite odstúpiť. Problém nie je v ministerke v ministerke školstva, ale u Vás. Hnutie OĽaNO, Vám bolo dobré, pokiaľ sa preferencie hnutia držali celkom dobre. Vo voľbách 2016 / 11,02 %/, Hnutie OĽANO začalo v preferenciách výrazne klesať a v roku 2019 sa OĽANO dostalo do takej situácie, že by sa nemuselo dostať v roku 2020 / voľby/ do parlamentu. A začali Ste konať. Odišli Ste z hnutia OĽaNO.

Práca v Slovenskom parlamente / ako poslankyňa /sa Vám natoľko zapáčila a nechceli by Ste prísť o tak lukratívne miesto – poslanecký plat / to je to najdôležitejšie pre Vás a nie len pre Vás / a ďalšie benefity poslanca. Hnutie OĽaNO sa nemusí dostať do parlamentu, tak rýchlo preč a vstúpiť do strany, ktorá má šancu sa dostať vo voľbách v r. 2020 do parlamentu. Exprezident Kiska zakladá stranu ZA ĹUDÍ , do ktorej Ste sa rozhodli vstúpiť.

Vy, ktorá Ste sa celé roky prezentovala v parlamente ako bojovníčka proti korupcii. Kritizovali Ste členov vlády, poukazovali Ste na korupčné aféry, rozdeľovanie eurofondov a ďalšie kauzy, ktorých bolo a stále je, neúrekom.

A teraz Ste vstúpili do strany Andreja Kisku a spojil sa so stranou SPOLU, PS.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vy chcete podvodníkom vziať nelegálny majetok? No, skúste, či sa Vám to podarí. A kto sú Tí podvodníci, ktorých máte na mysli, nie sú náhodou podvodníci aj v strane Andreja Kisku, SPOLU a PS? Vy Ste klesli na úroveň liberálov!!!

Slovensko bez korupcie. Pracujeme na tom!

S exprezidentom idete akože budovať Slovensko bez koruocie? Bude s Vami aj Truban,Beblavý ap?

Pani Remišová, Vy sa ani trocha nehambíte, keď už nie pred soubou, tak pred svojimi voličmi?hrbtovej

Prepáčte mi toto moje tvrdenie, ale Ste človek bez chrbtovej kosti a do parlamentu chcete ísť len a len pre plat , pre nič iné!

 

 

Zastavme idiotov! Dá sa to?

23.01.2020

Spravodlivosť na Slovensku po Slovensky. Akú cenu, musí občan Slovenska zaplatiť, aby sa napr. dovolal spravodlivosti, aby nebol postihnutý za názor ap? Mnohí lekári a zdravotníci pacientov ignorujú viac »

Občan Michal Šimečka, poslanec Európskeho parlamentu, hanba Slovenska.

20.01.2020

Vaše zvolenie za europoslanca je neskutočný omyl. Vám takýto post europoslanca vôbec nepatrí a je veľkou tragédiou pre Slovensko, že Ste boli zvolený a voliči, ktorí Vás volili, sú asi na viac »

Arogancia a drzosť zubných lekárov , nepozná hranice.

11.12.2019

Každý pacient, ktorý príde k zubárovi na ošetrenie , musí, akože musí, pretože aj nemusí zaplatiť za ošetrenie. Pacient má právo sa dožadovať od lekára, prečo platí toľko, koľko mu viac »

Rakety / Izrael /

Americkú ambasádu v irackom Bagdade zasiahli rakety

26.01.2020 22:30

S odvolaním sa na zdroj z prostredia irackých bezpečnostných síl o tom informovala agentúra AFP.

Auschwitz-Birkenau / holokaust / vyhladzovací tábor / Židia /

Holandský premiér sa ospravedlnil za vojnovú perzekúciu židov

26.01.2020 21:01

Mark Rutte sa takto vyjadril v prejave, ktorý predniesol na spomienkovom podujatí na obete holokaustu v Amsterdame.

Andrej Babiš, Monika Babišová

Babiš na Hrad? Čo si o tom myslí český premiér?

26.01.2020 20:20

„Chcem Českú republiku posunúť na špičku Európy. Máme jasné výsledky, a preto nám ľudia veria," povedal český premiér v exkluzívnom rozhovore pre Pravdu.

Nemecko, vojak, vojaci, armáda

Viac ako 500 vojakov Bundeswehru podozrievajú z pravicového extrémizmu

26.01.2020 19:43

Zhruba dve desiatky takýchto prípadov sa pritom vyšetrujú i v najelitnejšej jednotke Bundeswehru: v špeciálnom komande KSK (Kommando Spezialkräfte).

nino16

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 21
Celková čítanosť: 63574x
Priemerná čítanosť článkov: 3027x

Autor blogu

Kategórie