Založ si blog

Vážená pani poslankyňa Remišová

Ako politička, Ste boli zvolená vo volebnom období 2016 – 2020 za poslankyňu Národnej rady SR za stranu OľaNO.

Od samého začiatku, Ste sa prezentovali, ako neúnavná bojovníčka proti korupcii. Kritizovali Ste členhov vlády, aktívne Ste sa podieľali na odvolávaní a za vyjadrovanie nedôvery niektorým členom vlády ap. Dokonca Ste za stranu OĽaNO, „vystavili „ vysvedčenie ministerke školstva Lubyovej , za obdobie 1. polrok v školskom roku 2018/2019, kde ma zaujala známka 5 / nedostatočný / za riadenie ministerstva. Plne súhlasím a ja len doplním, pani ministerka Lubyová , je absolútne neschopná pre riadenie rezortu školstva a mala by okamžite odstúpiť. Problém nie je v ministerke v ministerke školstva, ale u Vás. Hnutie OĽaNO, Vám bolo dobré, pokiaľ sa preferencie hnutia držali celkom dobre. Vo voľbách 2016 / 11,02 %/, Hnutie OĽANO začalo v preferenciách výrazne klesať a v roku 2019 sa OĽANO dostalo do takej situácie, že by sa nemuselo dostať v roku 2020 / voľby/ do parlamentu. A začali Ste konať. Odišli Ste z hnutia OĽaNO.

Práca v Slovenskom parlamente / ako poslankyňa /sa Vám natoľko zapáčila a nechceli by Ste prísť o tak lukratívne miesto – poslanecký plat / to je to najdôležitejšie pre Vás a nie len pre Vás / a ďalšie benefity poslanca. Hnutie OĽaNO sa nemusí dostať do parlamentu, tak rýchlo preč a vstúpiť do strany, ktorá má šancu sa dostať vo voľbách v r. 2020 do parlamentu. Exprezident Kiska zakladá stranu ZA ĹUDÍ , do ktorej Ste sa rozhodli vstúpiť.

Vy, ktorá Ste sa celé roky prezentovala v parlamente ako bojovníčka proti korupcii. Kritizovali Ste členov vlády, poukazovali Ste na korupčné aféry, rozdeľovanie eurofondov a ďalšie kauzy, ktorých bolo a stále je, neúrekom.

A teraz Ste vstúpili do strany Andreja Kisku a spojil sa so stranou SPOLU, PS.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vy chcete podvodníkom vziať nelegálny majetok? No, skúste, či sa Vám to podarí. A kto sú Tí podvodníci, ktorých máte na mysli, nie sú náhodou podvodníci aj v strane Andreja Kisku, SPOLU a PS? Vy Ste klesli na úroveň liberálov!!!

Slovensko bez korupcie. Pracujeme na tom!

S exprezidentom idete akože budovať Slovensko bez koruocie? Bude s Vami aj Truban,Beblavý ap?

Pani Remišová, Vy sa ani trocha nehambíte, keď už nie pred soubou, tak pred svojimi voličmi?hrbtovej

Prepáčte mi toto moje tvrdenie, ale Ste človek bez chrbtovej kosti a do parlamentu chcete ísť len a len pre plat , pre nič iné!

 

 

Predseda parlamentu Boris Kollár a jeho drzosť počas hospitalizácie.

26.11.2020

Predseda parlamentu, je momentálne hospitalizovaný v nemocnici, po úraze pri dopravnej nehode. Stať sa to môže každému a takáto hospitalizácia / ako každá iná / je vždy neprijemná a v mnohých prípadoch , aj bolestivá. Predseda parlamentu sa vynašiel a dlhú chvíĺu v nemocnici , si kráti návštevami svojich priateľiek. Podľa dostupných informácií zdravotných [...]

Šikanovanie občanov Slovenska testovaním na C-19.

10.11.2020

Absurdné a nezmyselné testovanie na C-19, na ktoré sa museli dobrovoľne na silu zúčastniť v podstate všetci občania Slovenska a zamestnanci firiem, ak nechceli prísť o zamestnanie. Ak by sa odmietli dať otestovať / zamestnanci firiem / pravdepodobne by prišli o prácu. Seniori, resp. 62 + a ďalšie výnimky z testovania, ktoré stanovil UVZ, boli podmienené domácou [...]

Slovensko a núdzový stav !

01.10.2020

Núdzový stav nadobúda platnosť, Matovič je v koncoch a došiel na „ konečnú“. Matovič sa bojí toho najhoršieho, čo občania Slovenska pravdepodobne chcú urobiť. Matovič , vie veľmi dobre, že úlohu predsedu vlády nezvládol, nevie to a hlavne, nemá na to, aby túto krajinu viedol. On to vedel od samého začiatku a klamal pred voľbami. Chcel dosiahnuť a to sa mu [...]

koronavírus očkovanie vakcína

Mladší sa môžu dostať na očkovanie v lete

24.01.2021 10:00

Ak patríte do vekovej kategórie 18 až 45 rokov, tak sa na rad pri očkovaní môžete dostať niekedy v letných mesiacoch.

Slovenská technická univerzita

Školy majú učiť a nie prispôsobovať sa študentom

24.01.2021 09:00

Chceme vychovať generáciu slabochov alebo vzdelaných angažovaných mladých ľudí, pýta sa predseda Akademického senátu STU profesor Marián Peciar.

testovanie, testy, koronavírus

ONLINE: Britská mutácia straší Severanov, Nóri zatvárajú obchody

24.01.2021 08:00, aktualizované: 09:38

Prvýkrát od začiatku pandémie Nóri zatvárajú obchody. Prinútila ich k tomu nákazlivejšia mutácia vírusu z Británie.

Igor Matovič, okresné úrady, OĽaNO

Hľadajú sa noví úradníci. Lojálni vláde

24.01.2021 08:00

Obyčajní hľadajú novú generáciu úradníkov. Majú "rozumieť zmene, ktorú táto vláda prináša, stotožniť sa so smerovaním a cieľmi, ktoré chce vláda dosiahnuť“.