Založ si blog

Dvakrát potrestaný.

Pán exposlanec Mazurek povedal v rádiu FRONTINUS niečo, čo súd uznal ako hanlivý výrok na adresu Rómov a dostal pokutu 10 000 € a stratil poslanecký mandát. Podľa môjho názoru, človek nemôže byť potrestaný 2 x za tú istú vec. Ak dostal pokutu, poslanecký mandát by mu mal zostať, alebo , len strata poslaneckého mandátu a pokutu by nedostal. To je len môj názor.

Pán Fico povedal, že Mazurek povedal len to, čo si myslí takmer celý národ. Koho mal na mysli, tým tvrdením, takmer celý národ? Teda , takmer všetci občania Slovenska, alebo len určitú kategóriu občanov, dôchodcov, poslancov NR? Koho?

Ak je toho názoru a podľa svojho vyjadrenia, takmer celý národ, pán Fico si to zrejmä tiež myslí. Mal na mysli aj seba, že si to myslí aj on sám?

Ak si to pán Fico tiež myslí, tak by mal tiež zaplatiť pokutu a mal by stratiť poslanecký madát. Ako vie pán poslanec Fico, kto si to myslí a kto nie?

Týmto krátkym článkom, vyjadrujem len svoj názor a nikoho neurážom.

Predaj elektrární pod cenu?

12.09.2022

Ne internete som našiel túto informáciu, že Dzurinda predal elektrárne pod cenu. Neviem žiadne bližšie informácie o tomto predaji, ale asi je na tom niečo pravdy, keď sa takáto informácia objavila na internete. Dzurindova doba a jeho bývalá „ MOC „ je už dávno preč, ale asi nie celkom, keď dokázal urobiť takýto kšeft, nevýhodný pre Slovensko. Na Slovensku je [...]

Dnes som našiel na FB.

16.07.2022

Po prečítaní tohoto príspevku, som nadobudol presvedčenie, že táto osoba sa zbláznila a úplne stratila rozum. Ctená pani Pekárová, Adamová, uvedomujete si vôbec, čo ste povedali? Že Ukrajinci potrebujú pomoc, je samozrejmé, ale za takú cenu , ako píšete? Tie byty podľa Vás budú brať občanom Slovenska, alebo sa občan má prihlásiť na úrade a odovzdať svoj byt, [...]

Referendum o predčasných voľbách.

09.06.2022

Už sa toho napísalo veľmi veľa, opozičné strany argumentujú všetkým možným na adresu súčasnej vlády – aká je neschopná, aké vážne politické prešľapy robia jednotliví členovia vlády na čele s predsedom vlády Hegerom ap. Referendum, ktoré bolo vypísané a viac ako 600 tisíc občanov Slovenska svojím podpisom vyjadrili vôľu vypísať referendum o predčasných [...]

Indonézia / zemetrasenie /

Po prepadnutí podlahy v chráme v Indii zomrelo 35 ľudí

31.03.2023 08:49

rady pre agentúru Reuters spresnili, že zachrániť sa podarilo 14 ľudí.

USA / Missisippi / migranti / zatknutie /

Kanadská polícia vyšetruje nález šiestich mŕtvol v bažine pri hraniciach s USA

31.03.2023 07:47

Nová migračná dohoda medzi krajinami uzavrela nelegálny hraničný priechod pri mestečku Akwesasne, kde telá našli.

Heger, Naď, Ukrajina

Heger je na Ukrajine, prichádzajú aj ďalšie migy

31.03.2023 07:05

Poverený slovenský premiér Eduard Heger je na Ukrajine. Stretne sa s ukrajinským prezidentom Volodymyrom Zelenským

The Whistleblowers: Inside the UN

Odvrátená strana OSN: Korupcia, strach a sexuálne obťažovanie

31.03.2023 07:00

Navonok pôsobí ako inštitúcia, ktorá bojuje za vznešené ciele. Ak sa nájdu čestní zamestnanci, ktorí na nekalé praktiky upozornia, snažia sa ich umlčať a kauzy ututlať.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 292539x
Priemerná čítanosť článkov: 5044x

Autor blogu

Kategórie