Založ si blog

Pán Matovič, máte to v tej Vašej hlave riadne popletené .

Na nete / YOU TUBE /som si  vypočul ten Váš príhovor na meetingu, kde Ste okrem iného povedali , že sme sa symbolicky stretli na tomto mieste a vybojovali sme si slobodu a zbavili sme sa Komunizmu.

Hneď v úvode Ste povedali neskutočnú hlúposť /  adekvátne na Vašej rozumovej úrovni /, kde tvrdíte, že sme si vybojovali slobodu. Nikto si nevybojoval žiadnu slobodu, študenti už vôbec nie ! A vôbec, koľko Ste mali v roku 1989 rokov ? 14 rokov , alebo 15 rokov? Čo Vy viete o bývalom režime? Absolútne nič !!! Nikto sa Komunizmu nezbavil, pretože na Slovensku žiadny Komunizmus nikdy nebol. Vy Ste asi chýbali v škole, keď sa vysvetľovali otázky Socializmu a Komunizmu.

V roku 1989 to bol ŠTB puč, kde sa oficiálne začala zlodejina a tiché odovzdanie moci. A ten pán Budaj, čo tam stojí, má na hlave tú svoju čapicu „ Budajku „ , ktorú nosil na meetingy. Neskôr mu ju ľudia premenovali na „ Udajku „ . Tí , ktorí ho dobre poznali a poznajú, vedia veľmi dobre, prečo ju tak pomenovali.

Pán Matovič, naštudujte si dejepis, alebo zopakujte si v škole učivo, ktoré Ste sa  učili na strednej škole. Určite Vám to preospeje a pomôže sa zorientovať. Naozaj to veľmi potrebujete.

Predaj elektrární pod cenu?

12.09.2022

Ne internete som našiel túto informáciu, že Dzurinda predal elektrárne pod cenu. Neviem žiadne bližšie informácie o tomto predaji, ale asi je na tom niečo pravdy, keď sa takáto informácia objavila na internete. Dzurindova doba a jeho bývalá „ MOC „ je už dávno preč, ale asi nie celkom, keď dokázal urobiť takýto kšeft, nevýhodný pre Slovensko. Na Slovensku je [...]

Dnes som našiel na FB.

16.07.2022

Po prečítaní tohoto príspevku, som nadobudol presvedčenie, že táto osoba sa zbláznila a úplne stratila rozum. Ctená pani Pekárová, Adamová, uvedomujete si vôbec, čo ste povedali? Že Ukrajinci potrebujú pomoc, je samozrejmé, ale za takú cenu , ako píšete? Tie byty podľa Vás budú brať občanom Slovenska, alebo sa občan má prihlásiť na úrade a odovzdať svoj byt, [...]

Referendum o predčasných voľbách.

09.06.2022

Už sa toho napísalo veľmi veľa, opozičné strany argumentujú všetkým možným na adresu súčasnej vlády – aká je neschopná, aké vážne politické prešľapy robia jednotliví členovia vlády na čele s predsedom vlády Hegerom ap. Referendum, ktoré bolo vypísané a viac ako 600 tisíc občanov Slovenska svojím podpisom vyjadrili vôľu vypísať referendum o predčasných [...]

Starý vysielač, Kráľova hoľa, mReportér

Zasnežené kráľovstvo s neopakovateľnou atmosférou. Zimné ráno na Kráľovej holi je pastvou pre oči

29.02.2024 05:00

Zábery, ktoré sa podarilo zachytiť mReportérovi Jánovi Margetovi.

Francúzsko, NATO

Zahraniční vojaci na Ukrajine: zbytočná debata alebo snaha zneistiť Putina?

29.02.2024 03:00

Experti pre Pravdu vysvetlili, ako vnímajú slová francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona o krajinách, ktoré by vraj boli ochotné poslať na Ukrajinu vojakov.

mestská polícia, Dudince

Najmenšie mesto na Slovensku žiada návrat policajtov. Primátor tvrdí, že bezpečnostná situácia sa „hrotila“

29.02.2024 00:00

Po viac ako štvrťstoročí sa najmenšie mesto na Slovensku vracia k zriadeniu mestskej polície.

interrupcia

Francúzski senátori podporili zakotvenie ústavného práva žien na interrupciu

28.02.2024 22:42

Právo na interrupciu vo Francúzsku stanovil zákon z roku 1975.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 301596x
Priemerná čítanosť článkov: 5200x

Autor blogu

Kategórie