Založ si blog

Pán Matovič, máte to v tej Vašej hlave riadne popletené .

Na nete / YOU TUBE /som si  vypočul ten Váš príhovor na meetingu, kde Ste okrem iného povedali , že sme sa symbolicky stretli na tomto mieste a vybojovali sme si slobodu a zbavili sme sa Komunizmu.

Hneď v úvode Ste povedali neskutočnú hlúposť /  adekvátne na Vašej rozumovej úrovni /, kde tvrdíte, že sme si vybojovali slobodu. Nikto si nevybojoval žiadnu slobodu, študenti už vôbec nie ! A vôbec, koľko Ste mali v roku 1989 rokov ? 14 rokov , alebo 15 rokov? Čo Vy viete o bývalom režime? Absolútne nič !!! Nikto sa Komunizmu nezbavil, pretože na Slovensku žiadny Komunizmus nikdy nebol. Vy Ste asi chýbali v škole, keď sa vysvetľovali otázky Socializmu a Komunizmu.

V roku 1989 to bol ŠTB puč, kde sa oficiálne začala zlodejina a tiché odovzdanie moci. A ten pán Budaj, čo tam stojí, má na hlave tú svoju čapicu „ Budajku „ , ktorú nosil na meetingy. Neskôr mu ju ľudia premenovali na „ Udajku „ . Tí , ktorí ho dobre poznali a poznajú, vedia veľmi dobre, prečo ju tak pomenovali.

Pán Matovič, naštudujte si dejepis, alebo zopakujte si v škole učivo, ktoré Ste sa  učili na strednej škole. Určite Vám to preospeje a pomôže sa zorientovať. Naozaj to veľmi potrebujete.

Pán Matovič prepáčte, ale máte to v tej Vašej hlave riadne popletené .

06.03.2020

Na nete / YOU TUBE /som si vypočul ten Váš príhovor na meetingu, kde ste okrem iného povedali , že sme sa symbolicky stretli na tomto mieste a vybojovali sme si slobodu a zbavili sme sa komunizmu. Hneď v úvode ste povedali neskutočnú hlúposť / adekvátne na Vašej rozumovej úrovni /, kde tvrdíte, že sme si vybojovali slobodu. Nikto si nevybojoval žiadnu slobodu, študenti [...]

Zastavme idiotov! Dá sa to?

23.01.2020

Spravodlivosť na Slovensku po Slovensky. Akú cenu, musí občan Slovenska zaplatiť, aby sa napr. dovolal spravodlivosti, aby nebol postihnutý za názor ap? Mnohí lekári a zdravotníci pacientov ignorujú a komplikujú im život. Ako je možné, že odborný lekár / napr.urológ /odmietne ošetriť dieťa s bolesťami, ak nie je objednaný!!! Trest za názor? Bežná prax na Slovensku.

Občan Michal Šimečka, poslanec Európskeho parlamentu, hanba Slovenska.

20.01.2020

Vaše zvolenie za europoslanca je neskutočný omyl. Vám takýto post europoslanca vôbec nepatrí a je veľkou tragédiou pre Slovensko, že Ste boli zvolený a voliči, ktorí Vás volili, sú asi na takej úbohej úrovni ak VY. Video na internete, kde Ste sa nechali počuť, hovorí samo za seba a ak je vo Vás aspoň trocha slušnosti, čo asi nie je, vzdajte sa mandátu europoslanca, [...]

Michal Truban

Truban povedie Progresívne Slovensko do volieb nového predsedu

30.03.2020 11:48

Tá sa má uskutočniť na sneme, ktorého termín pre súčasnú situáciu ohľadom šírenia koronavírusu nie je známy.

Francúzsko koronavírus bilancia

Testov by malo byť viac, zapoja sa súkromníci

30.03.2020 10:45

Zatiaľ uvádzané údaje o počte nakazených nezahŕňali výsledky súkromných laboratórií, od pondelka by sa to malo zmeniť.

Matovič, Krajniak

Lenč: Premiér by mal niekedy menej rozprávať

30.03.2020 10:28

V sobotu ubehol týždeň vlády Igora Matoviča, ktorá v mimoriadnej situácii nezaháľa. Podľa politológa Jozefa Lenča je prekvapujúce, ako rýchlo sa rozbehol parlament.

Španielsko, Madrid, koronavírus

Madridu ako márnica už zimný štadión nestačí

30.03.2020 10:20

Španielsko uzavrelo najtragickejší týždeň koronavírusovej krízy s bezmála piatimi tisíckami nových obetí.

nino16

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 23
Celková čítanosť: 89807x
Priemerná čítanosť článkov: 3905x

Autor blogu

Kategórie