Založ si blog

Občan Slovenska, pán predseda SNR, Boris Kollár.

Ja som presvedčený a dovolím si napísať, že aj Vy to viete, resp, že si to uvedomujete, že Vaše zvolenie, alebo ako by som to nazval / menovanie / za predsedu parlamentu je veľký omyl a svoju funkciu absolútne nezvládate, lepšie napísané , nerozumiete, čo to vlastne znamená byť predseda parlamentu, ako druhý najvyšší ústavný činiteľ. Vaša minulosť, je všetkým dobre známa , Váš   kontakt s niektorými osobami. Za takúto Vašu minulosť, Vy nielen, že nepatríte do parlamentu, ale už vôbec nie ako druhý najvyšší ústavný činiteľ !

Rozhodli voliči.

V rámci predvolebnej kampani, som si všimol / a tie pútače / , sú stále na stenách budov – myslím srdcom.

V prvom rade by bolo nutné, keby Ste mysleli hlavou / tam je totiž uložený mozog / prepáčte mi to vysvetlenie.

Vy určite nemyslíte srdcom, ale niečím iným.

Počas rokovania parlamentu, resp. schvaľovania PVV, som zaregistroval, že Ste upozorňovali prítomných poslancov, aby nepoužívali mobilné telefóny, v opačnom prípade prídu sankcie. Začínate sa správať ako Andrej Danko ,  keď bol ešte predseda parlamentu.

Poslanci za stranu Smer- soc. demokracia, všetci odišli z rokovacej sály. Prečo Ste týchto poslancom neupozornili, že hrubým spôsobom porušili rokovací poriadok, resp. pracovnú disciplínu. Rokovacia sála je pre poslancom SNR práca, za ktorú je platený. Je to ich pracovné miesto, on je tam v práci! Ak poslanec svojvoľne opustí  rokovaciu sálu a drzo ignoruje hlasovanie PVV, alebo čokoľvek iné, musí niesť zodpovednosť a náležite byť potrestaný. Keď pracovník v závode , ale pedagóg v škole opustí svojvoľne pracovisko , dostane kárne opatrenie, prípadne absenciu.

Koľko takýchto opatrení urobíte Vy, ako predseda parlamentu, za takéto porušovanie pracovného poriadku?

Predaj elektrární pod cenu?

12.09.2022

Ne internete som našiel túto informáciu, že Dzurinda predal elektrárne pod cenu. Neviem žiadne bližšie informácie o tomto predaji, ale asi je na tom niečo pravdy, keď sa takáto informácia objavila na internete. Dzurindova doba a jeho bývalá „ MOC „ je už dávno preč, ale asi nie celkom, keď dokázal urobiť takýto kšeft, nevýhodný pre Slovensko. Na Slovensku je [...]

Dnes som našiel na FB.

16.07.2022

Po prečítaní tohoto príspevku, som nadobudol presvedčenie, že táto osoba sa zbláznila a úplne stratila rozum. Ctená pani Pekárová, Adamová, uvedomujete si vôbec, čo ste povedali? Že Ukrajinci potrebujú pomoc, je samozrejmé, ale za takú cenu , ako píšete? Tie byty podľa Vás budú brať občanom Slovenska, alebo sa občan má prihlásiť na úrade a odovzdať svoj byt, [...]

Referendum o predčasných voľbách.

09.06.2022

Už sa toho napísalo veľmi veľa, opozičné strany argumentujú všetkým možným na adresu súčasnej vlády – aká je neschopná, aké vážne politické prešľapy robia jednotliví členovia vlády na čele s predsedom vlády Hegerom ap. Referendum, ktoré bolo vypísané a viac ako 600 tisíc občanov Slovenska svojím podpisom vyjadrili vôľu vypísať referendum o predčasných [...]

Ukrajinskí vojaci, tank, Ukrajina, zbrane, výcvik

ONLINE: Macron večeral s Orbánom kvôli Ukrajine. Rakety zasiahli viackrát Charkov

08.12.2023 06:25, aktualizované: 06:42

Francúzsky prezident Macron sa snažil presvedčiť maďarského premiéra Orbána, aby sa pridal k spoločnému postoju EÚ o podpore Ukrajiny.

Hunter Biden

Bidenovho syna Huntera obvinili v Kalifornii z daňových únikov

08.12.2023 06:21

V prípade dokázania viny mu hrozí až 17 rokov väzenia.

Tomáš Drucker, testovanie, PISA

Epidémia nezáujmu? Slovenskému školstvu bliká červená. Za národnou tragédiou je niekoľko príčin

08.12.2023 06:00

„Úplne bez problémov prorocky poviem, že o štyri roky nás čaká niečo podobné,“ uviedol prezident Slovenskej komory učiteľov (SKU) Vladimír Crmoman.

Cuba Russia Ukraine War

Nepálčania, Somálci, Kubánci. Cudzinci bojujú a zomierajú na Ukrajine za Putina

08.12.2023 06:00

Sandip Thapalija, Rupak Karki, Devan Rai, Pitam Karki, Radž Kumar Rokka a Gangaraj. To sú šiesti Nepálčania, ktorí v radoch ruských ozbrojených síl padli na Ukrajine.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 299164x
Priemerná čítanosť článkov: 5158x

Autor blogu

Kategórie