Založ si blog

Občan Slovenska, pán predseda SNR, Boris Kollár.

Ja som presvedčený a dovolím si napísať, že aj Vy to viete, resp, že si to uvedomujete, že Vaše zvolenie, alebo ako by som to nazval / menovanie / za predsedu parlamentu je veľký omyl a svoju funkciu absolútne nezvládate, lepšie napísané , nerozumiete, čo to vlastne znamená byť predseda parlamentu, ako druhý najvyšší ústavný činiteľ. Vaša minulosť, je všetkým dobre známa , Váš   kontakt s niektorými osobami. Za takúto Vašu minulosť, Vy nielen, že nepatríte do parlamentu, ale už vôbec nie ako druhý najvyšší ústavný činiteľ !

Rozhodli voliči.

V rámci predvolebnej kampani, som si všimol / a tie pútače / , sú stále na stenách budov – myslím srdcom.

V prvom rade by bolo nutné, keby Ste mysleli hlavou / tam je totiž uložený mozog / prepáčte mi to vysvetlenie.

Vy určite nemyslíte srdcom, ale niečím iným.

Počas rokovania parlamentu, resp. schvaľovania PVV, som zaregistroval, že Ste upozorňovali prítomných poslancov, aby nepoužívali mobilné telefóny, v opačnom prípade prídu sankcie. Začínate sa správať ako Andrej Danko ,  keď bol ešte predseda parlamentu.

Poslanci za stranu Smer- soc. demokracia, všetci odišli z rokovacej sály. Prečo Ste týchto poslancom neupozornili, že hrubým spôsobom porušili rokovací poriadok, resp. pracovnú disciplínu. Rokovacia sála je pre poslancom SNR práca, za ktorú je platený. Je to ich pracovné miesto, on je tam v práci! Ak poslanec svojvoľne opustí  rokovaciu sálu a drzo ignoruje hlasovanie PVV, alebo čokoľvek iné, musí niesť zodpovednosť a náležite byť potrestaný. Keď pracovník v závode , ale pedagóg v škole opustí svojvoľne pracovisko , dostane kárne opatrenie, prípadne absenciu.

Koľko takýchto opatrení urobíte Vy, ako predseda parlamentu, za takéto porušovanie pracovného poriadku?

Predaj elektrární pod cenu?

12.09.2022

Ne internete som našiel túto informáciu, že Dzurinda predal elektrárne pod cenu. Neviem žiadne bližšie informácie o tomto predaji, ale asi je na tom niečo pravdy, keď sa takáto informácia objavila na internete. Dzurindova doba a jeho bývalá „ MOC „ je už dávno preč, ale asi nie celkom, keď dokázal urobiť takýto kšeft, nevýhodný pre Slovensko. Na Slovensku je [...]

Dnes som našiel na FB.

16.07.2022

Po prečítaní tohoto príspevku, som nadobudol presvedčenie, že táto osoba sa zbláznila a úplne stratila rozum. Ctená pani Pekárová, Adamová, uvedomujete si vôbec, čo ste povedali? Že Ukrajinci potrebujú pomoc, je samozrejmé, ale za takú cenu , ako píšete? Tie byty podľa Vás budú brať občanom Slovenska, alebo sa občan má prihlásiť na úrade a odovzdať svoj byt, [...]

Referendum o predčasných voľbách.

09.06.2022

Už sa toho napísalo veľmi veľa, opozičné strany argumentujú všetkým možným na adresu súčasnej vlády – aká je neschopná, aké vážne politické prešľapy robia jednotliví členovia vlády na čele s predsedom vlády Hegerom ap. Referendum, ktoré bolo vypísané a viac ako 600 tisíc občanov Slovenska svojím podpisom vyjadrili vôľu vypísať referendum o predčasných [...]

jadrová zbraň strela nuclear

Ruský moderátor navrhuje použiť jadrovú zbraň pri „vstupe“ do Poľska

04.02.2023 16:39

Týmto spôsobom by sa podľa Vladimira Solovjova, hlasnej trúby Kremľa, podarilo zabrániť dodávkam západných zbraní Kyjevu.

Igor Matovič, NR SR

VIDEO: Matovič chce zosekať platy poslancov, nech ich platia strany: OĽaNO má peňazí, že nevieme čo s nimi

04.02.2023 16:39

Voľby majú byť v septembri, aby mali policajti viac času na vyšetrovanie káuz, nie aby sme získali príspevok od štátu, tvrdí Matovič.

Milan Majerský, KDH, Eduard Heger, OĽaNO

KDH stále rokuje s Hegerom o spolupráci. Dvojka na kandidátke? Nedôstojné, tvrdí Matovič

04.02.2023 12:45

KDH potvrdilo, že Heger dostal ponuku byť dvojkou na kandidátke.

Dopravná nehoda

Na Chopku zúri orkán. Na D1 došlo k hromadnej zrážke asi 30 áut

04.02.2023 10:03, aktualizované: 15:46

Okresný úrad v Žiline vyzval občanov na severe Žilinského kraja, aby pre zlú situáciu vychádzali z domov a cestovali iba v súrnych prípadoch.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 290700x
Priemerná čítanosť článkov: 5012x

Autor blogu

Kategórie