Založ si blog

Vážená pani Remišová

Vážená pani Remišová.

 

Môžete občanom Slovenska vysvetliť, ako dosiahnete to, o čom v tomto videu rozprávate? Ste odhodlaní / aspoň tak to hovoríte / prevziať moc a riadiť tento štát  lepšie, zodpovednejšie, spravodlivejšie a hlavne čestne.

OĽANO vyhralo voľby , ktoré vytvorilo zlepenec tzv „ odborníkov „ / Matovič je označovaný ako daňový podvodník, Kollár ako mafián, Sulík, ktorý chce predať na Slovensku čo sa len dá ap. Toto je tá zodpovednosť, čestnosť a spravodlivosť o ktorej hovoríte vo videu?

Kedy začnete brať politikom nakradnutý majetok? Aj Matovičovi budete niečo brať, resp. pani Matovičovej? Aj Kiskovi súčastná vládna koalícia zoberie to, čo mu nepatrí, alebo získal podvodom.

Kedy dokončíte tú aféru s eurofondami, keď bol minister školstva Plavčan? Tých afér je dosť.

https://www.youtube.com/channel/UCJxPvF91GfTZR23oG56mseg

Kde siaha arogancia a drzosť pána Matoviča a jeho ministrov, alebo ich hlúposť?

02.06.2020

Pri sledovaní politických udalostí na Slovensku a výrokov niektorých ministrov, vrátane predsedu vlády Matoviča, pýtam sa sám seba, či to je naozaj ich drzosť a arogancia, alebo ich absolútna neznalosť, ktorá hraničí s hlúposťou ? V každom prípade ich výroky, myšlienky a stanoviská dokazuje, ako pohŕdajú občanmi Slovenska, resp. voličmi, ktorí ich volili. Za [...]

Matovič, ste troska a hrôza Slovenska !

28.04.2020

Od posledných parlamentých volieb / 2020 /, STE narobili veľmi veľa zla a občania Slovenska, Vás nenávidia, okrem tých , čo volili OĽANO. Možno aj tam by sa našli voliči, ktorí sú sklamaní a podvedení. Vaša, bývalá , až okázalá odvaha, kritizovať a poukazovať na prácu bývalej vládnej koalícii / Fico, Danko. Bugár /ap , sa mnohým páčila. A určite si v duchu [...]

A znova Kaufland a nie len Kaufland.

25.04.2020

Určite každý občan zaregistroval na dverách, predajní, obchodov, prípadne obchodných teťazcov, obmedzenie nákupu seniorov, ktorí môžu nakupovať len v stanovený čas od 9.00 do 11.00 hod v pracovných dňoch a v sobotu seniori nesmú nakupovať, napr. v Kauflande. Takýto oznam som osobne videl a nie len na dverách Kauflandu. Údajne, aspoň tak sa to zdôvodňovali, že [...]

výskum, lekár, laboratórium, veda, vedec

Vedcom zobrali 120 miliónov z eurofondov, pôjdu podnikateľom

04.06.2020 22:22

Rektori a šéf SAV upozorňujú na presun 120 miliónov eur z eurofondov na vedu v Operačnom programe Integrovaná infraštruktúra na iné účely.

Zosuv pôdy / Nórsko

Masívny zosuv pôdy v Nórsku strhol do mora osem domov

04.06.2020 21:56

Zosuv dlhý 800 a vysoký 40 metrov, si okrem materiálnych škôd nevyžiadal nijaké obete na životoch či zranených.

Andrej Babiš

Premiér Babiš pre Pravdu: Pomôžme si dovolenkami v Česku a na Slovensku

04.06.2020 21:23

Pomôžme si dovolenkami v Česku a na Slovensku, keď sme v porovnaní s mnohými štátmi vo výhode vo výsledku boja proti koronavírusu, hovorí český premiér Andrej Babiš.

Rusko Noriľsk havária ekologická

Ekologickú haváriu na Sibíri mohlo spôsobiť aj roztápanie permafrostu

04.06.2020 21:17

Experti sa obávajú, že odstránenie znečistenia z rieky Ambarnaja, kam z miestnej tepelnej elektrárne uniklo viac ako 20-tisíc ton dieselového paliva, môže trvať aj desiatky rokov.

nino16

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 30
Celková čítanosť: 161727x
Priemerná čítanosť článkov: 5391x

Autor blogu

Kategórie