Založ si blog

Hlúposti múdrych, alebo múdrosti hlúpych

V poslednom čase som zaregistroval na soc. sieti niektoré výroky Magdy Vášáryovej a musím napísať, že tieto jej tvrdenia ma trocha prinútilo sa zamyslieť, ako niekto môže byť tak , alebo radšej , ako môže mať niekto takýto názor?

Jeden jej posledný výrok, že ĺudia po 60- ke sú geneticky nepotrební, čo mi dáva od súčasnej epidémie istý odstup.

Magda Vášáryová má 71. rokov a toto jej tvrdenie sa asi netýka jej samotnej, alebo tejto vekovej kategórii. Nerozumiem tomu tvrdenie – istý odstup. Aký odstup mala na mysli exherečka, to neuviedla.

Čo to podľa nej znamená geneticky nepotrební, si musí každý po 60 –ke domyslieť sám.

Inde Slovákov kritizuje, že bez migrantov vám nebude dobre. Teraz neviem M. Vašáryová nie je Slovenka, ona nepatrí medzi Slovákov, ona nežije na Slovensku, jej sa to netýka, alebo nebude týkať, pokiaľ budú na Slovensku migranti? A znova, každý si to musí vysvetliť po svojom.

Podľa M. Vašáryovej, Slováci nie sú kresťania, lebo nechcú prijať migrantov a politici by mali ísť proti ľuďom! Čo to znamená, proti ľudom?

A VY, vážená M. Vášáryová, koľkých migrantov príjmete VY do svojej rodiny? Ako by malo vyzerať v praxi, to prijatie migrantov? Ale ak Slováci príjmu migrantov, tak už budú kresťania, ale zaťial Slováci nie sú kresťania, podľa vás.

Predaj elektrární pod cenu?

12.09.2022

Ne internete som našiel túto informáciu, že Dzurinda predal elektrárne pod cenu. Neviem žiadne bližšie informácie o tomto predaji, ale asi je na tom niečo pravdy, keď sa takáto informácia objavila na internete. Dzurindova doba a jeho bývalá „ MOC „ je už dávno preč, ale asi nie celkom, keď dokázal urobiť takýto kšeft, nevýhodný pre Slovensko. Na Slovensku je [...]

Dnes som našiel na FB.

16.07.2022

Po prečítaní tohoto príspevku, som nadobudol presvedčenie, že táto osoba sa zbláznila a úplne stratila rozum. Ctená pani Pekárová, Adamová, uvedomujete si vôbec, čo ste povedali? Že Ukrajinci potrebujú pomoc, je samozrejmé, ale za takú cenu , ako píšete? Tie byty podľa Vás budú brať občanom Slovenska, alebo sa občan má prihlásiť na úrade a odovzdať svoj byt, [...]

Referendum o predčasných voľbách.

09.06.2022

Už sa toho napísalo veľmi veľa, opozičné strany argumentujú všetkým možným na adresu súčasnej vlády – aká je neschopná, aké vážne politické prešľapy robia jednotliví členovia vlády na čele s predsedom vlády Hegerom ap. Referendum, ktoré bolo vypísané a viac ako 600 tisíc občanov Slovenska svojím podpisom vyjadrili vôľu vypísať referendum o predčasných [...]

osýpky, očkovanie, dieťa, lekár, injekcia

Celosvetová úroveň očkovania detí sa v roku 2023 zastavila a mnohí zostali bez život zachraňujúcej ochrany

15.07.2024 13:27

WHO i UNICEF zdôrazňujú potrebu pokračujúceho úsilia o dobiehanie, obnovu a posilnenie národného imunizačného pokrytia.

Volodymyr Zelenskyj / UA / Ukrajina /

Nastal čas na oficiálne mierové rozhovory s Ruskom, tvrdí podľa prieskumu takmer polovica Ukrajincov

15.07.2024 13:17

Drvivá väčšina opýtaných však zároveň nesúhlasí s podmienkami ruského vodcu Vladimira Putina.

SR zdravie IPčko TK centrá pomoc BAX

IPčko: Trom krízovým centrám hrozí pre nedostatok peňazí zatvorenie

15.07.2024 12:57

Verejnosť riaditeľ organizácie požiadal verejnosť o finančnú podporu.

SR referendum23 hlasovanie Trebišov Rómovia osada KEX

O'Flaherty: Slovensko slabo rieši ľudské práva Rómov, odporúča medzigeneračný prístup

15.07.2024 12:48

Komisár Rady Európy pre ľudské práva navštívil Slovensko v dňoch 8. až 12. júla. Stretol sa s predstaviteľmi vlády či ombudsmanom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 306991x
Priemerná čítanosť článkov: 5293x

Autor blogu

Kategórie