Založ si blog

Hlúposti múdrych, alebo múdrosti hlúpych

V poslednom čase som zaregistroval na soc. sieti niektoré výroky Magdy Vášáryovej a musím napísať, že tieto jej tvrdenia ma trocha prinútilo sa zamyslieť, ako niekto môže byť tak , alebo radšej , ako môže mať niekto takýto názor?

Jeden jej posledný výrok, že ĺudia po 60- ke sú geneticky nepotrební, čo mi dáva od súčasnej epidémie istý odstup.

Magda Vášáryová má 71. rokov a toto jej tvrdenie sa asi netýka jej samotnej, alebo tejto vekovej kategórii. Nerozumiem tomu tvrdenie – istý odstup. Aký odstup mala na mysli exherečka, to neuviedla.

Čo to podľa nej znamená geneticky nepotrební, si musí každý po 60 –ke domyslieť sám.

Inde Slovákov kritizuje, že bez migrantov vám nebude dobre. Teraz neviem M. Vašáryová nie je Slovenka, ona nepatrí medzi Slovákov, ona nežije na Slovensku, jej sa to netýka, alebo nebude týkať, pokiaľ budú na Slovensku migranti? A znova, každý si to musí vysvetliť po svojom.

Podľa M. Vašáryovej, Slováci nie sú kresťania, lebo nechcú prijať migrantov a politici by mali ísť proti ľuďom! Čo to znamená, proti ľudom?

A VY, vážená M. Vášáryová, koľkých migrantov príjmete VY do svojej rodiny? Ako by malo vyzerať v praxi, to prijatie migrantov? Ale ak Slováci príjmu migrantov, tak už budú kresťania, ale zaťial Slováci nie sú kresťania, podľa vás.

Predaj elektrární pod cenu?

12.09.2022

Ne internete som našiel túto informáciu, že Dzurinda predal elektrárne pod cenu. Neviem žiadne bližšie informácie o tomto predaji, ale asi je na tom niečo pravdy, keď sa takáto informácia objavila na internete. Dzurindova doba a jeho bývalá „ MOC „ je už dávno preč, ale asi nie celkom, keď dokázal urobiť takýto kšeft, nevýhodný pre Slovensko. Na Slovensku je [...]

Dnes som našiel na FB.

16.07.2022

Po prečítaní tohoto príspevku, som nadobudol presvedčenie, že táto osoba sa zbláznila a úplne stratila rozum. Ctená pani Pekárová, Adamová, uvedomujete si vôbec, čo ste povedali? Že Ukrajinci potrebujú pomoc, je samozrejmé, ale za takú cenu , ako píšete? Tie byty podľa Vás budú brať občanom Slovenska, alebo sa občan má prihlásiť na úrade a odovzdať svoj byt, [...]

Referendum o predčasných voľbách.

09.06.2022

Už sa toho napísalo veľmi veľa, opozičné strany argumentujú všetkým možným na adresu súčasnej vlády – aká je neschopná, aké vážne politické prešľapy robia jednotliví členovia vlády na čele s predsedom vlády Hegerom ap. Referendum, ktoré bolo vypísané a viac ako 600 tisíc občanov Slovenska svojím podpisom vyjadrili vôľu vypísať referendum o predčasných [...]

Milan Majerský, KDH, Eduard Heger, OĽaNO

KDH stále rokuje s Hegerom o spolupráci. Dvojka na kandidátke? Nedôstojné, tvrdí Matovič

04.02.2023 12:45

KDH potvrdilo, že Heger dostal ponuku byť dvojkou na kandidátke.

Dopravná nehoda

Na Chopku zúri orkán. Na D1 došlo k hromadnej zrážke asi 30 áut

04.02.2023 10:03, aktualizované: 15:46

Okresný úrad v Žiline vyzval občanov na severe Žilinského kraja, aby pre zlú situáciu vychádzali z domov a cestovali iba v súrnych prípadoch.

Polícia / Policajná páska /

V obci Veľký Biel došlo v noci k vražde

04.02.2023 09:05

Obeťou je 44-ročná žena. Polícia uviedla, že ide o prvú vraždu v bratislavskom kraji v tomto roku.

Richard Sulík

Sulík: Matovič mal dodržať slovo, vláda by nepadla

04.02.2023 08:19

Ak by bol Igor Matovič dodržal slovo a doručil prezidentke svoju demisiu, vláda Eduarda Hegera vôbec nemusela padnúť, tvrdí Richard Sulík.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 290686x
Priemerná čítanosť článkov: 5012x

Autor blogu

Kategórie