Založ si blog

Kaufland a jeho protiepidemiologické opatrenia .

V týchto dňoch je to už samozrejmosť, že občan, ktorý vstupuje do obchodu  , alebo nákupných centier, si musí, aspoň tak upozorňujú zákazníkov, povinnosť nasadiť si rúško na tvár a uskutočniť dezinfekciu rúk. V prvých týždňoch po prepuknutí , prepáčte mi to pomenovanie – mediálna pandémia, bolo zo strany napr. Kauflandu , prísne kontrolované nosenie rúšok a dezinfekcia rúk. Stála služba SBS, ktorá stála pri vchode „ mala plné ruky práce „ ! Teraz tam už nie je. A nákupné vozíky?

Dezinfekcia nákupných vozíkov , sa zásadne nerobí a práve tieto nákupné vozíky, by mali byť dezinfikované každý deň. Aj zákazník si musí  pri každom vstupe do Kauflandu dezinfikovať ruky. A vozík sa nemusí dezinfikovať? Veď na hmatadlách vozíkov je všetko možné, kto vie kto pred ním držal vozík. A to vozenie detí vo vozíku rodičmi, ani nehovorím.

Netvrdím, že je to tak všade , ale nikto nekontroluje dezinfekciu rúk, dezinfekčný stojan na ruky je umiestnený úplne na boku a ruky si dezinfikuje každý piaty, šiesty zákazník a aj to len tak pre formu.

A pokiaľ sa týka nákupných vozíkov, často vidieť vozíky na parkoviskách, ktoré tam niekedy vodič nechá , keď si naloží tovar do auta .  Pochybujem, že by ich pravidelne dezinfikovali tak , ako požadujú dezinfekciu rúk pred vstupom do predajni.!

Ak niekto vie, kde sa tieto nákupné vozíky dezinfikujú, osobne sa prídem pozrieť.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Predaj elektrární pod cenu?

12.09.2022

Ne internete som našiel túto informáciu, že Dzurinda predal elektrárne pod cenu. Neviem žiadne bližšie informácie o tomto predaji, ale asi je na tom niečo pravdy, keď sa takáto informácia objavila na internete. Dzurindova doba a jeho bývalá „ MOC „ je už dávno preč, ale asi nie celkom, keď dokázal urobiť takýto kšeft, nevýhodný pre Slovensko. Na Slovensku je [...]

Dnes som našiel na FB.

16.07.2022

Po prečítaní tohoto príspevku, som nadobudol presvedčenie, že táto osoba sa zbláznila a úplne stratila rozum. Ctená pani Pekárová, Adamová, uvedomujete si vôbec, čo ste povedali? Že Ukrajinci potrebujú pomoc, je samozrejmé, ale za takú cenu , ako píšete? Tie byty podľa Vás budú brať občanom Slovenska, alebo sa občan má prihlásiť na úrade a odovzdať svoj byt, [...]

Referendum o predčasných voľbách.

09.06.2022

Už sa toho napísalo veľmi veľa, opozičné strany argumentujú všetkým možným na adresu súčasnej vlády – aká je neschopná, aké vážne politické prešľapy robia jednotliví členovia vlády na čele s predsedom vlády Hegerom ap. Referendum, ktoré bolo vypísané a viac ako 600 tisíc občanov Slovenska svojím podpisom vyjadrili vôľu vypísať referendum o predčasných [...]

osýpky, očkovanie, dieťa, lekár, injekcia

Celosvetová úroveň očkovania detí sa v roku 2023 zastavila a mnohí zostali bez život zachraňujúcej ochrany

15.07.2024 13:27

WHO i UNICEF zdôrazňujú potrebu pokračujúceho úsilia o dobiehanie, obnovu a posilnenie národného imunizačného pokrytia.

Volodymyr Zelenskyj / UA / Ukrajina /

Nastal čas na oficiálne mierové rozhovory s Ruskom, tvrdí podľa prieskumu takmer polovica Ukrajincov

15.07.2024 13:17

Drvivá väčšina opýtaných však zároveň nesúhlasí s podmienkami ruského vodcu Vladimira Putina.

SR zdravie IPčko TK centrá pomoc BAX

IPčko: Trom krízovým centrám hrozí pre nedostatok peňazí zatvorenie

15.07.2024 12:57

Verejnosť riaditeľ organizácie požiadal verejnosť o finančnú podporu.

SR referendum23 hlasovanie Trebišov Rómovia osada KEX

O'Flaherty: Slovensko slabo rieši ľudské práva Rómov, odporúča medzigeneračný prístup

15.07.2024 12:48

Komisár Rady Európy pre ľudské práva navštívil Slovensko v dňoch 8. až 12. júla. Stretol sa s predstaviteľmi vlády či ombudsmanom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 306993x
Priemerná čítanosť článkov: 5293x

Autor blogu

Kategórie