Založ si blog

Kaufland a jeho protiepidemiologické opatrenia .

V týchto dňoch je to už samozrejmosť, že občan, ktorý vstupuje do obchodu  , alebo nákupných centier, si musí, aspoň tak upozorňujú zákazníkov, povinnosť nasadiť si rúško na tvár a uskutočniť dezinfekciu rúk. V prvých týždňoch po prepuknutí , prepáčte mi to pomenovanie – mediálna pandémia, bolo zo strany napr. Kauflandu , prísne kontrolované nosenie rúšok a dezinfekcia rúk. Stála služba SBS, ktorá stála pri vchode „ mala plné ruky práce „ ! Teraz tam už nie je. A nákupné vozíky?

Dezinfekcia nákupných vozíkov , sa zásadne nerobí a práve tieto nákupné vozíky, by mali byť dezinfikované každý deň. Aj zákazník si musí  pri každom vstupe do Kauflandu dezinfikovať ruky. A vozík sa nemusí dezinfikovať? Veď na hmatadlách vozíkov je všetko možné, kto vie kto pred ním držal vozík. A to vozenie detí vo vozíku rodičmi, ani nehovorím.

Netvrdím, že je to tak všade , ale nikto nekontroluje dezinfekciu rúk, dezinfekčný stojan na ruky je umiestnený úplne na boku a ruky si dezinfikuje každý piaty, šiesty zákazník a aj to len tak pre formu.

A pokiaľ sa týka nákupných vozíkov, často vidieť vozíky na parkoviskách, ktoré tam niekedy vodič nechá , keď si naloží tovar do auta .  Pochybujem, že by ich pravidelne dezinfikovali tak , ako požadujú dezinfekciu rúk pred vstupom do predajni.!

Ak niekto vie, kde sa tieto nákupné vozíky dezinfikujú, osobne sa prídem pozrieť.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Predaj elektrární pod cenu?

12.09.2022

Ne internete som našiel túto informáciu, že Dzurinda predal elektrárne pod cenu. Neviem žiadne bližšie informácie o tomto predaji, ale asi je na tom niečo pravdy, keď sa takáto informácia objavila na internete. Dzurindova doba a jeho bývalá „ MOC „ je už dávno preč, ale asi nie celkom, keď dokázal urobiť takýto kšeft, nevýhodný pre Slovensko. Na Slovensku je [...]

Dnes som našiel na FB.

16.07.2022

Po prečítaní tohoto príspevku, som nadobudol presvedčenie, že táto osoba sa zbláznila a úplne stratila rozum. Ctená pani Pekárová, Adamová, uvedomujete si vôbec, čo ste povedali? Že Ukrajinci potrebujú pomoc, je samozrejmé, ale za takú cenu , ako píšete? Tie byty podľa Vás budú brať občanom Slovenska, alebo sa občan má prihlásiť na úrade a odovzdať svoj byt, [...]

Referendum o predčasných voľbách.

09.06.2022

Už sa toho napísalo veľmi veľa, opozičné strany argumentujú všetkým možným na adresu súčasnej vlády – aká je neschopná, aké vážne politické prešľapy robia jednotliví členovia vlády na čele s predsedom vlády Hegerom ap. Referendum, ktoré bolo vypísané a viac ako 600 tisíc občanov Slovenska svojím podpisom vyjadrili vôľu vypísať referendum o predčasných [...]

Silná búrka v hlavnom meste

Pozor na silný vietor a dážď, najmä na severe Slovenska

22.09.2023 21:19

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahy prvého i druhého stupňa.

Napolitano

Zomrel bývalý taliansky prezident Giorgio Napolitano

22.09.2023 20:46

Bol prvým talianskym prezidentom v dejinách, ktorý bol zvolený aj na druhé funkčné obdobie.

Alexej Navaľnyj

Väzneného opozičného politika Navaľného opäť poslali na samotku

22.09.2023 19:24

Vo väzení je Navaľnyj už dva a pol roka za údajný podvod. Jeho v poradí dvadsiaty "pobyt" na samotke bude trvať štyri dni, potom má odvolacie pojednávanie.

Fukušima

Vypúšťanie vody z Fukušimy do mora je bezpečné, hovoria experti z Británie a ČR

22.09.2023 17:44

Vypúšťanie 1,34 milióna ton upravenej rádioaktívnej vody do Tichého oceánu sa začalo v auguste, viac ako 12 rokov po jadrovej havárii.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 297157x
Priemerná čítanosť článkov: 5123x

Autor blogu

Kategórie