Založ si blog

Slovensko a núdzový stav !

Núdzový stav nadobúda platnosť, Matovič je v koncoch a došiel na „ konečnú“.

Matovič sa bojí toho najhoršieho, čo občania Slovenska pravdepodobne chcú urobiť. Matovič , vie veľmi dobre, že úlohu predsedu vlády nezvládol, nevie to a hlavne, nemá na to, aby túto krajinu viedol. On to vedel od samého začiatku a klamal pred voľbami. Chcel dosiahnuť a to sa mu podarilo, odstaviť vládu Róberta Fica. Celá tá komédia, Kiska a jeho strana Za ľudí, Remišová odišla z Oľano ap. Všetko si pripravili, ako najlepšie vedeli. Všetci klamali , ako len vedeli. Po voľbách , otočili kartu, ktorú mali pripravenú a sľuby zostali len sľubmi a občania ich prestali zaujímať. Terajšie situácia , to len potvrdzuje. Vládna koalícia nemá záujem , aby urobili niečo pre ľudí a v prospech Slovenska. Oni chcú len vládnuť a dokazovať svoju silu a neodvolateľnosť.

Ako dlho zostane pri moci terajšia vláda? Ak sa zopakujú také štrajky, aké boli v roku 1989 a námestia budú zaplnené ľudmi a budú požadovať okamžité odstúpenie Matoviča, prípadne celej vlády, Matovič skončil a bude musieť odstúpiť. Lenže Matovič nechce odstúpiť a ani neodstúpi a urobí všetko, aby zostal predsedom vlády do konca volebného obdobia. Preto ten núdzový stav !

Dôvod na núdzový stav nie je pre pandémiu, ale pre udržanie si moci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Predaj elektrární pod cenu?

12.09.2022

Ne internete som našiel túto informáciu, že Dzurinda predal elektrárne pod cenu. Neviem žiadne bližšie informácie o tomto predaji, ale asi je na tom niečo pravdy, keď sa takáto informácia objavila na internete. Dzurindova doba a jeho bývalá „ MOC „ je už dávno preč, ale asi nie celkom, keď dokázal urobiť takýto kšeft, nevýhodný pre Slovensko. Na Slovensku je [...]

Dnes som našiel na FB.

16.07.2022

Po prečítaní tohoto príspevku, som nadobudol presvedčenie, že táto osoba sa zbláznila a úplne stratila rozum. Ctená pani Pekárová, Adamová, uvedomujete si vôbec, čo ste povedali? Že Ukrajinci potrebujú pomoc, je samozrejmé, ale za takú cenu , ako píšete? Tie byty podľa Vás budú brať občanom Slovenska, alebo sa občan má prihlásiť na úrade a odovzdať svoj byt, [...]

Referendum o predčasných voľbách.

09.06.2022

Už sa toho napísalo veľmi veľa, opozičné strany argumentujú všetkým možným na adresu súčasnej vlády – aká je neschopná, aké vážne politické prešľapy robia jednotliví členovia vlády na čele s predsedom vlády Hegerom ap. Referendum, ktoré bolo vypísané a viac ako 600 tisíc občanov Slovenska svojím podpisom vyjadrili vôľu vypísať referendum o predčasných [...]

jadrová zbraň strela nuclear

Ruský moderátor navrhuje použiť jadrovú zbraň pri „vstupe“ do Poľska

04.02.2023 16:39

Týmto spôsobom by sa podľa Vladimira Solovjova, hlasnej trúby Kremľa, podarilo zabrániť dodávkam západných zbraní Kyjevu.

Igor Matovič, NR SR

VIDEO: Matovič chce zosekať platy poslancov, nech ich platia strany: OĽaNO má peňazí, že nevieme čo s nimi

04.02.2023 16:39

Voľby majú byť v septembri, aby mali policajti viac času na vyšetrovanie káuz, nie aby sme získali príspevok od štátu, tvrdí Matovič.

Milan Majerský, KDH, Eduard Heger, OĽaNO

KDH stále rokuje s Hegerom o spolupráci. Dvojka na kandidátke? Nedôstojné, tvrdí Matovič

04.02.2023 12:45

KDH potvrdilo, že Heger dostal ponuku byť dvojkou na kandidátke.

Dopravná nehoda

Na Chopku zúri orkán. Na D1 došlo k hromadnej zrážke asi 30 áut

04.02.2023 10:03, aktualizované: 15:46

Okresný úrad v Žiline vyzval občanov na severe Žilinského kraja, aby pre zlú situáciu vychádzali z domov a cestovali iba v súrnych prípadoch.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 290699x
Priemerná čítanosť článkov: 5012x

Autor blogu

Kategórie