Založ si blog

Testovacie šialenstvo pokračuje.

Predpokladám, že každý / aspoň si myslím, že každý a ak nie každý, tak väčšina / už vie, že testovania . ktoré prebieha v týchto dňoch na Slovensku, je totálna hlúposť a nezmysel a absolútne nič  nerieši a nič nevyrieši. Je to len a len biznis niektorých ľudí. Nepoviem nič nové – testy sú nespoľahlivé, ten čo je pozitívny, môže byť negatívny a naopak. A keď je negatívny, na druhý deň už môže byť pozitívny atď.

A ten certifikát, ktorý dostane testovaný, je obyčajný zdrap papiera, ktorý si pýtajú na kontrolu, napr. vrátnik pred nástupom do práce a podobné absurdnosti.

Chcem ale upriamiť pozornosť na samotné testovanie, tj. kto sú TÍ ľudia, ktorí sú v tej skupine na jednotlivých odberných miestach.

Keby som si pýtal od každého jedného :

  1. doklad preukazujúci oprávnenie na nakladanie s osobnými údajmi osoby, ktorá zapisuje osobné údaje,
  2. oprávnenie nakladať s liekmi
  3. doklad na oprávnenie vykonávať tento typ odberu biol. materiálu,
  4. doklad na odbornú spôsobilosť  na manipuláciu s biologickým odpadom,
  5. doklad , ktorý preukazuje schválenie testovaciej súpravy, ktorý vydal Štátny ústav pre kontrolu liečiv.

 

určite by takéto doklady nemali. Každý občan, ktorý ide na testovanie , má práve na tieto informácie a má požadovať uvedené doklady.

Skutočnosť je taká, že tieto doklady nikto nekontroluje !!!

Na odberných miestach dokonca pracujú aj brigádnici / žiaci strednej školy, možno aj ZŠ.

Stačí sa pozrieť na priloženú fotografiu. Vyznačená časť fotografie jasne dokazuje, že to sú brigádnici, ktorí vôbec nemajú ani jeden  doklad, uvedený vyššie.

Aj napriek tomu, že sú tak oblečení, dá sa to rozoznať , že sú to brigádnici.

 

 

 

Predaj elektrární pod cenu?

12.09.2022

Ne internete som našiel túto informáciu, že Dzurinda predal elektrárne pod cenu. Neviem žiadne bližšie informácie o tomto predaji, ale asi je na tom niečo pravdy, keď sa takáto informácia objavila na internete. Dzurindova doba a jeho bývalá „ MOC „ je už dávno preč, ale asi nie celkom, keď dokázal urobiť takýto kšeft, nevýhodný pre Slovensko. Na Slovensku je [...]

Dnes som našiel na FB.

16.07.2022

Po prečítaní tohoto príspevku, som nadobudol presvedčenie, že táto osoba sa zbláznila a úplne stratila rozum. Ctená pani Pekárová, Adamová, uvedomujete si vôbec, čo ste povedali? Že Ukrajinci potrebujú pomoc, je samozrejmé, ale za takú cenu , ako píšete? Tie byty podľa Vás budú brať občanom Slovenska, alebo sa občan má prihlásiť na úrade a odovzdať svoj byt, [...]

Referendum o predčasných voľbách.

09.06.2022

Už sa toho napísalo veľmi veľa, opozičné strany argumentujú všetkým možným na adresu súčasnej vlády – aká je neschopná, aké vážne politické prešľapy robia jednotliví členovia vlády na čele s predsedom vlády Hegerom ap. Referendum, ktoré bolo vypísané a viac ako 600 tisíc občanov Slovenska svojím podpisom vyjadrili vôľu vypísať referendum o predčasných [...]

jadrová zbraň strela nuclear

Ruský moderátor navrhuje použiť jadrovú zbraň pri „vstupe“ do Poľska

04.02.2023 16:39

Týmto spôsobom by sa podľa Vladimira Solovjova, hlasnej trúby Kremľa, podarilo zabrániť dodávkam západných zbraní Kyjevu.

Igor Matovič, NR SR

VIDEO: Matovič chce zosekať platy poslancov, nech ich platia strany: OĽaNO má peňazí, že nevieme čo s nimi

04.02.2023 16:39

Voľby majú byť v septembri, aby mali policajti viac času na vyšetrovanie káuz, nie aby sme získali príspevok od štátu, tvrdí Matovič.

Milan Majerský, KDH, Eduard Heger, OĽaNO

KDH stále rokuje s Hegerom o spolupráci. Dvojka na kandidátke? Nedôstojné, tvrdí Matovič

04.02.2023 12:45

KDH potvrdilo, že Heger dostal ponuku byť dvojkou na kandidátke.

Dopravná nehoda

Na Chopku zúri orkán. Na D1 došlo k hromadnej zrážke asi 30 áut

04.02.2023 10:03, aktualizované: 15:46

Okresný úrad v Žiline vyzval občanov na severe Žilinského kraja, aby pre zlú situáciu vychádzali z domov a cestovali iba v súrnych prípadoch.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 290694x
Priemerná čítanosť článkov: 5012x

Autor blogu

Kategórie