Založ si blog

Pán Mgr. Juraj Šeliga, aké právo Ste vlastne študovali?

Vyberám z Vikipédie: Šeliga vyštudoval právnickú fakultu Trnavskej univerzity v Trnave, kde ďalej pôsobil ako interný doktorand na Katedre ústavného práva a teórie práva.[4] Absolvoval štúdium morálnej a právnej filozofie.

 

Na túto otázku hľadám odpoveď, na základe priloženej fotografie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podľa Vás, nudzovým stavom nie sú obmedené žiadne základné ľudské práva. Ak Ste o tom naozaj presvedčený, čo zrejme Ste, tak problematike dodržiavania ľudských práv a všetko, čo sa týka tejto oblasti, absolútne nerozumiete. Skúste sa zamyslieť nad Vašim tvrdením. Vy, nielen, že tomu nerozumiete, ale Vy ani nerozumiete, čo sú to vlastne ľudské práva. Keby Ste vedeli a chápali , čo znamená dodržiavaníe ľudských práv, tak by Ste takúto absurdnosť nikdy netvrdili.

Vy a nie len Vy, ale celá vládna koalícia, hrubým spôsobom porušujete základné ľudské práva, všetkých občanov Slovenska.

Uvediem len niektoré : celoplošné testovanie, do ktorého boli ľudia doslova nahnaní, ktoré bolo dobrovoľné na silu. Kto nechcel, nemusel sa podrobiť testovaniu, ale musel počítať, že ho zamestnávateľ nepustí do zamestnania ap.

Samotný núdzový stav na Slovensku a jeho opakované predĺženie, je protizákonné., protiústavné a protiprávne. Vy určite viete, ako dlho ešte bude trvať núdzový stav na Slovensku. Viem to aj ja a vedia to všetci, len mnohí si to nechcú pripustiť.

NÚDZOVÝ STAV NA SLOVESNKU, BUDE DO KONCA VOLEBNÉHO OBDOBIA. Zároveň sa celá vládna koalícia obáva referenda a preto robíte všetko, aby referendum v r.2021 nebolo. Ak bude, čo si veľmi želám a nie som sám, prídete o moc a terajšia vládna koalícia , sa do parlamentu, po predčasných voľbách už nedostane.

Samotné protiepidemické opatrenia sú samé absurdnosti.A mohol by som takto pokračovať v týchto absurdnostiach vládnej koalície.

 

Ďalšia absurdnosť z Vašej hlavy, kde tvrdíte, že KOMUNISTICKÝ SYSTÉM BOL ZLOČINNÝ. Vy o tomto systéme a režime neviete absolútne nič a nemáte žiadne právo ho komentovať !!! Toto Vaše tvrdenie, je niečo tak strašné, že sa to nedá ani ďalej komentovať.

A tento režim, ktorý tu teraz je na Slovensku, je aký?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Predaj elektrární pod cenu?

12.09.2022

Ne internete som našiel túto informáciu, že Dzurinda predal elektrárne pod cenu. Neviem žiadne bližšie informácie o tomto predaji, ale asi je na tom niečo pravdy, keď sa takáto informácia objavila na internete. Dzurindova doba a jeho bývalá „ MOC „ je už dávno preč, ale asi nie celkom, keď dokázal urobiť takýto kšeft, nevýhodný pre Slovensko. Na Slovensku je [...]

Dnes som našiel na FB.

16.07.2022

Po prečítaní tohoto príspevku, som nadobudol presvedčenie, že táto osoba sa zbláznila a úplne stratila rozum. Ctená pani Pekárová, Adamová, uvedomujete si vôbec, čo ste povedali? Že Ukrajinci potrebujú pomoc, je samozrejmé, ale za takú cenu , ako píšete? Tie byty podľa Vás budú brať občanom Slovenska, alebo sa občan má prihlásiť na úrade a odovzdať svoj byt, [...]

Referendum o predčasných voľbách.

09.06.2022

Už sa toho napísalo veľmi veľa, opozičné strany argumentujú všetkým možným na adresu súčasnej vlády – aká je neschopná, aké vážne politické prešľapy robia jednotliví členovia vlády na čele s predsedom vlády Hegerom ap. Referendum, ktoré bolo vypísané a viac ako 600 tisíc občanov Slovenska svojím podpisom vyjadrili vôľu vypísať referendum o predčasných [...]

Hasičské auto / Hasiči / Požiar / Požiarnik /

Hasiči zasahovali pri požiari na Bajkalskej v Bratislave

17.06.2024 23:06

Okolnosti vzniku požiaru sú v štádiu riešenia.

Wes Moore

Guvernér Marylandu udelil hromadnú milosť 175-tisíc ľuďom. Najviac v histórii USA

17.06.2024 21:14

Podľa vlastných slov má v úmysle napraviť "desaťročia škôd".

Si Ťin-pching / Vladimir Putin /

Šéf NATO hovorí o sankciách pre Čínu, pokiaľ bude naďalej podporovať Rusko

17.06.2024 21:00

Peknig tvrdí, že ani jednej krajine v rámci konfliktu neposiela smrtiace zbrane na rozdiel od krajín Západu.

Peru, drogy, kokaín

Rekordný nemecký nález kokaínu: na trhu by mal hodnotu 2,6 miliardy eur

17.06.2024 19:38

Nemeckí vyšetrovatelia dostali tip na kontraband od kolumbijských úradov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 305728x
Priemerná čítanosť článkov: 5271x

Autor blogu

Kategórie