Založ si blog

Pán Mgr. Juraj Šeliga, aké právo Ste vlastne študovali?

Vyberám z Vikipédie: Šeliga vyštudoval právnickú fakultu Trnavskej univerzity v Trnave, kde ďalej pôsobil ako interný doktorand na Katedre ústavného práva a teórie práva.[4] Absolvoval štúdium morálnej a právnej filozofie.

 

Na túto otázku hľadám odpoveď, na základe priloženej fotografie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podľa Vás, nudzovým stavom nie sú obmedené žiadne základné ľudské práva. Ak Ste o tom naozaj presvedčený, čo zrejme Ste, tak problematike dodržiavania ľudských práv a všetko, čo sa týka tejto oblasti, absolútne nerozumiete. Skúste sa zamyslieť nad Vašim tvrdením. Vy, nielen, že tomu nerozumiete, ale Vy ani nerozumiete, čo sú to vlastne ľudské práva. Keby Ste vedeli a chápali , čo znamená dodržiavaníe ľudských práv, tak by Ste takúto absurdnosť nikdy netvrdili.

Vy a nie len Vy, ale celá vládna koalícia, hrubým spôsobom porušujete základné ľudské práva, všetkých občanov Slovenska.

Uvediem len niektoré : celoplošné testovanie, do ktorého boli ľudia doslova nahnaní, ktoré bolo dobrovoľné na silu. Kto nechcel, nemusel sa podrobiť testovaniu, ale musel počítať, že ho zamestnávateľ nepustí do zamestnania ap.

Samotný núdzový stav na Slovensku a jeho opakované predĺženie, je protizákonné., protiústavné a protiprávne. Vy určite viete, ako dlho ešte bude trvať núdzový stav na Slovensku. Viem to aj ja a vedia to všetci, len mnohí si to nechcú pripustiť.

NÚDZOVÝ STAV NA SLOVESNKU, BUDE DO KONCA VOLEBNÉHO OBDOBIA. Zároveň sa celá vládna koalícia obáva referenda a preto robíte všetko, aby referendum v r.2021 nebolo. Ak bude, čo si veľmi želám a nie som sám, prídete o moc a terajšia vládna koalícia , sa do parlamentu, po predčasných voľbách už nedostane.

Samotné protiepidemické opatrenia sú samé absurdnosti.A mohol by som takto pokračovať v týchto absurdnostiach vládnej koalície.

 

Ďalšia absurdnosť z Vašej hlavy, kde tvrdíte, že KOMUNISTICKÝ SYSTÉM BOL ZLOČINNÝ. Vy o tomto systéme a režime neviete absolútne nič a nemáte žiadne právo ho komentovať !!! Toto Vaše tvrdenie, je niečo tak strašné, že sa to nedá ani ďalej komentovať.

A tento režim, ktorý tu teraz je na Slovensku, je aký?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obmedzovanie slobody pohybu na Slovensku pokračuje a bude to horšie

20.02.2021

Ak si niekto myslel a myslí ,/pravdepodobne je takých dosť /, že sloboda pohybu, myslím tým, pohyb na verejnosti, prípdne pobyt v prírode, individuálny šport ap , sa dostane do normálneho režimu, velmi sa mýlil. Šikanovanie ľudí , sa stáva každodennou realitou a súčasťou všetkých občanov Slovenska. Začalo to celoplošným testovaním / dobrovoľne na silu / [...]

Testovacie šialenstvo pokračuje.

27.01.2021

Predpokladám, že každý / aspoň si myslím, že každý a ak nie každý, tak väčšina / už vie, že testovania . ktoré prebieha v týchto dňoch na Slovensku, je totálna hlúposť a nezmysel a absolútne nič nerieši a nič nevyrieši. Je to len a len biznis niektorých ľudí. Nepoviem nič nové – testy sú nespoľahlivé, ten čo je pozitívny, môže byť negatívny [...]

Predseda parlamentu Boris Kollár a jeho drzosť počas hospitalizácie.

26.11.2020

Predseda parlamentu, je momentálne hospitalizovaný v nemocnici, po úraze pri dopravnej nehode. Stať sa to môže každému a takáto hospitalizácia / ako každá iná / je vždy neprijemná a v mnohých prípadoch , aj bolestivá. Predseda parlamentu sa vynašiel a dlhú chvíĺu v nemocnici , si kráti návštevami svojich priateľiek. Podľa dostupných informácií zdravotných [...]

cyklisti bicykle bicyklovanie bicykel

Nemecko schválilo plán rozvoja cyklodopravy, chce sa stať "krajinou bicyklov"

21.04.2021 20:24

Stratégia má za cieľ zvýšiť o polovicu v najbližších desiatich rokoch počet ciest na bicykli každého obyvateľa Nemecka - z priemerných 120 na 180 ročne.

Jakub Kulhánek

Česko žiada návrat všetkých zamestnancov ambasády v Moskve

21.04.2021 19:28, aktualizované: 21:14

V opačnom prípade plánuje Česko vyhostiť ďalších pracovníkov ruskej ambasády v Prahe.

ameriská ambasáda moskva

Rusko vypovedalo desiatich zamestnancov americkej ambasády v Moskve

21.04.2021 19:14

Rusko tak urobilo v reakcii na podobný krok Washingtonu z minulého týždňa.

Stromček / Smrek / Sadenie /

V banskobystrických mestských lesoch vysadia vyše 15-tisíc stromov, pomáhajú i deti z klubu Mravenisko

21.04.2021 18:51

Vďaka práci zamestnancov organizácie Mestské lesy patrí mesto pod Urpínom k najzelenším na Slovensku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 42
Celková čítanosť: 212559x
Priemerná čítanosť článkov: 5061x

Autor blogu

Kategórie