Založ si blog

Nesenie rúšok na tvári , bolo na dve veci : na nič a na to druhé .

Od dnes, tj, od 21.4.2022, sa oficiálne nemusia nosiť tie nezmyselné rúška na tvári. Bola to obyčajná hlúposť, tyrania a šikanovanie občanov. Bol to a  je stále mediálna pandémia. Bola to názorná ukážka v praxi, ako je možné spoľahlivo a s vysokou účinnosťou, občanov Slovenska a nie len na Slovensku manipulovať, ale hlavne „ držať na uzde“ a urobiť z ĺudí poslušné ovce / zákaz vychádzania – tj. maximálne obmedzovanie osobnej slobody, len potraviny, drogéria, návšteva lekára ap. Čo sa vlastne dosiahlo, si každý dá odpoveď, ale s určitosťou môžeme povedať – NIČ !

Niečo sa predsa podarilo dokázať : Splnil sa cieľ, ukázalo sa , že slováci sú poslušný národ, radosť kradnúť. Celé to divadlo, bolo len dočasné, všetko sa vráti, povinné nosenie rúšok sa bude opakovať na jeseň, či sa to niekomu páči, alebo nie.

O tzv. očkovaní, dobrovoľne na silu, ani nehovoriac.

Určite máte mnohí osobné skúsenosti, keď Vás policajt / upozornil ! / aby Ste si riadne nasadili rúško na tvár ! Aj ja mám osobnú skúsenosť, keď ma policajt tzv, upozornil, aby som si nasadil riadne na tvár rúško – a dodal mi, že v opačnom prípade použije na mňa donucovacie prostriedky. Pokúšal som sa mu vysvetliť, že nie je zákonná povinnosť nosiť rúško, ale rýchlo som sa otočil a išiel som preč.

Toto celé šialené divadlo s nosením rúšok skončí vtedy, ak skončí terajšia vláda, pandémia bude minulosťou – zostanú len nepríjemné spomienky.

Predaj elektrární pod cenu?

12.09.2022

Ne internete som našiel túto informáciu, že Dzurinda predal elektrárne pod cenu. Neviem žiadne bližšie informácie o tomto predaji, ale asi je na tom niečo pravdy, keď sa takáto informácia objavila na internete. Dzurindova doba a jeho bývalá „ MOC „ je už dávno preč, ale asi nie celkom, keď dokázal urobiť takýto kšeft, nevýhodný pre Slovensko. Na Slovensku je [...]

Dnes som našiel na FB.

16.07.2022

Po prečítaní tohoto príspevku, som nadobudol presvedčenie, že táto osoba sa zbláznila a úplne stratila rozum. Ctená pani Pekárová, Adamová, uvedomujete si vôbec, čo ste povedali? Že Ukrajinci potrebujú pomoc, je samozrejmé, ale za takú cenu , ako píšete? Tie byty podľa Vás budú brať občanom Slovenska, alebo sa občan má prihlásiť na úrade a odovzdať svoj byt, [...]

Referendum o predčasných voľbách.

09.06.2022

Už sa toho napísalo veľmi veľa, opozičné strany argumentujú všetkým možným na adresu súčasnej vlády – aká je neschopná, aké vážne politické prešľapy robia jednotliví členovia vlády na čele s predsedom vlády Hegerom ap. Referendum, ktoré bolo vypísané a viac ako 600 tisíc občanov Slovenska svojím podpisom vyjadrili vôľu vypísať referendum o predčasných [...]

Ján Budaj

Minister Budaj: Vydesení stojíme pred faktom, že rozkradneme štát a už to nikto nenapraví

06.12.2022 06:06

Tarabov návrh o ochrane prírody je návratom do stredoveku. Chce zničiť národné parky, tvrdí v podcaste denníka Pravda minister životného prostredia Ján Budaj.

Elon Musk

Čo si Elon Musk myslí o Ukrajine a Rusku a je pre svet nebezpečný?

06.12.2022 06:00

Má peniaze, moc a Twitter. Elon Musk je najbohatším človekom na svete. Akú má víziu pre ľudstvo?

Miroslav Kollár

Kollár sa stretol s Dzurindom. Hlas demokratického voliča nesmie prepadnúť, Matovič môže za 90 percent problémov

06.12.2022 05:55

Do boja o demokratického voliča preto vstupuje aj Miroslav Kollár, líder strany Spolu.

Bratislava, Hrob neznámeho vojaka

Slovensko má prvýkrát oficiálny Hrob neznámeho vojaka, je v Bratislave

05.12.2022 21:45

Slovenská republika má po vyše 29 rokoch od svojho vzniku oficiálne protokolárne miesto – Hrob neznámeho vojaka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 288935x
Priemerná čítanosť článkov: 4982x

Autor blogu

Kategórie