Založ si blog

Nesenie rúšok na tvári , bolo na dve veci : na nič a na to druhé .

Od dnes, tj, od 21.4.2022, sa oficiálne nemusia nosiť tie nezmyselné rúška na tvári. Bola to obyčajná hlúposť, tyrania a šikanovanie občanov. Bol to a  je stále mediálna pandémia. Bola to názorná ukážka v praxi, ako je možné spoľahlivo a s vysokou účinnosťou, občanov Slovenska a nie len na Slovensku manipulovať, ale hlavne „ držať na uzde“ a urobiť z ĺudí poslušné ovce / zákaz vychádzania – tj. maximálne obmedzovanie osobnej slobody, len potraviny, drogéria, návšteva lekára ap. Čo sa vlastne dosiahlo, si každý dá odpoveď, ale s určitosťou môžeme povedať – NIČ !

Niečo sa predsa podarilo dokázať : Splnil sa cieľ, ukázalo sa , že slováci sú poslušný národ, radosť kradnúť. Celé to divadlo, bolo len dočasné, všetko sa vráti, povinné nosenie rúšok sa bude opakovať na jeseň, či sa to niekomu páči, alebo nie.

O tzv. očkovaní, dobrovoľne na silu, ani nehovoriac.

Určite máte mnohí osobné skúsenosti, keď Vás policajt / upozornil ! / aby Ste si riadne nasadili rúško na tvár ! Aj ja mám osobnú skúsenosť, keď ma policajt tzv, upozornil, aby som si nasadil riadne na tvár rúško – a dodal mi, že v opačnom prípade použije na mňa donucovacie prostriedky. Pokúšal som sa mu vysvetliť, že nie je zákonná povinnosť nosiť rúško, ale rýchlo som sa otočil a išiel som preč.

Toto celé šialené divadlo s nosením rúšok skončí vtedy, ak skončí terajšia vláda, pandémia bude minulosťou – zostanú len nepríjemné spomienky.

Predaj elektrární pod cenu?

12.09.2022

Ne internete som našiel túto informáciu, že Dzurinda predal elektrárne pod cenu. Neviem žiadne bližšie informácie o tomto predaji, ale asi je na tom niečo pravdy, keď sa takáto informácia objavila na internete. Dzurindova doba a jeho bývalá „ MOC „ je už dávno preč, ale asi nie celkom, keď dokázal urobiť takýto kšeft, nevýhodný pre Slovensko. Na Slovensku je [...]

Dnes som našiel na FB.

16.07.2022

Po prečítaní tohoto príspevku, som nadobudol presvedčenie, že táto osoba sa zbláznila a úplne stratila rozum. Ctená pani Pekárová, Adamová, uvedomujete si vôbec, čo ste povedali? Že Ukrajinci potrebujú pomoc, je samozrejmé, ale za takú cenu , ako píšete? Tie byty podľa Vás budú brať občanom Slovenska, alebo sa občan má prihlásiť na úrade a odovzdať svoj byt, [...]

Referendum o predčasných voľbách.

09.06.2022

Už sa toho napísalo veľmi veľa, opozičné strany argumentujú všetkým možným na adresu súčasnej vlády – aká je neschopná, aké vážne politické prešľapy robia jednotliví členovia vlády na čele s predsedom vlády Hegerom ap. Referendum, ktoré bolo vypísané a viac ako 600 tisíc občanov Slovenska svojím podpisom vyjadrili vôľu vypísať referendum o predčasných [...]

prigožin

Prigožin vie, ako na víťazstvo. Aká bude ďalšia úloha pre vagnerovcov?

01.06.2023 17:30

Bojovníci z Vagnerovej skupiny by mali opustiť Bachmut do 5. júna a nahradiť by ich tam mali ruské ozbrojené sily.

orbán

Pustí Brusel Orbána k svojmu kormidlu?

01.06.2023 16:19

Trinásť mesiacov predtým, ako by sa Budapešť mala ujať predsedníctva v Rade Európskej únie, drvivá väčšina europoslancov sa vyslovila proti.

pellegrini raši

Hlas sa obul do Matoviča a Hegera. Z eurofondov sa vyčerpali len štyri percentá, od Remišovej žiadajú státisíce

01.06.2023 16:00

MIRRI zbytočne platí prázdny priestor, exministerka Veronika Remišová vraj zabudla vypovedať zmluvu.

vojenské cvičenie, Slovenský štít 2023, vojaci, armáda,

Ozbrojené sily upozorňujú na vojenské cvičenie, občania môžu počuť cvičnú streľbu

01.06.2023 15:52

Cvičenie Alertex 2023 je zamerané na rôzne krízové situácie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 294119x
Priemerná čítanosť článkov: 5071x

Autor blogu

Kategórie