Založ si blog

Kňažkovci, Budajovci, Gálovci, kedy konečne občanom Slovenska poviete, ako to bolo naozaj?

Novembrové udalosti v roku 1989, občania Slovenska začali vnímať, až keď boli meetingy na námestiach a začali si uvedomovať vážnosť situácie a zmien v spoločnosti, ktoré sa začali. Od samého začiatku Ste boli na tribúnach a vykrikovali – prepáčte mi ten výraz, prihovárali občanom Slovenska a pokúšali Ste sa všetci vysvetliť, aká je dôležitá demokratizácia na Slovensku, demokratické a slobodné voľby atď. Aby som nezabudol pán Kňažko, ako často Ste to hovorili do mikrofónu, utvorte koridor ! Že Ste boli na tribúne práve VY a ostatní, ktorí už nevedeli , čo robiť od dobroty:!!!

Pán Budaj, kde Ste boli pred novembrom 1989, kde Ste sa túlali, že nikto o Vás nič nevedel. A zrazu Ste stáli na tribúne. Čo sa stalo, kto Vás informoval o politických zmenách na Slovensku? A prečo práve VY ? Tú čapicu / udajku / prepáčte , budajku, ktorú Ste nosili na hlave, ešte máte?A Fedor Gál, to isté. Pri jednom rozhovore, sa Fedor Gál vyjadril, že sa nemohol slobodne pohybovať po ulici a že sa bál slobodne chodiť po ulici a v autobuse. Ale no tak, pán Fedor Gál, to hádam nymyslíte vážne ! Vy Ste sa báli chodiť slobodne po ulici ? A čoho Ste sa báli, ale hlavne , koho Ste sa báli? Spravodlivosti, ľudí, koho a čoho? A ak Ste sa naozaj báli, tak Ste pred niečim, alebo niekým utekali, alebo skovávali.

OF v Čechách a VPN na Slovensku. Kedy sa to vlastne začalo formovať, resp. vznikať? To bolo veľmi dobre premyslené a dopredu pripravené. A Vy všetci Ste dobre vedeli, kedy to prepukne. Prečo práve Havel a prečo práve Vy- Kňažko, Budaj, Gál a ďalší. A prečo práve 17.novembra? Toto je nutné ľudom povedať. Všetci Ste to vedeli a mlčali Ste. V tom bola tá Vaša zákernosť.

Tieto a ďalšie otázky, otázniky , je nutné občanom Slovenska vysvetliť. Všetko, čo Ste natárali počas novembrových dní 1989 , bola jedna veľká hlúposť a nezmysel, ale hlavne PODVOD.

Nebola to žiadna revolúcia a už vôbec nie nežná! Bolo to riadne a oficiálne odovzdanie moci OF v Čechách a VPN na Slovensku, ale hlavne to bol hnusný a odporný podvod, ktorý pripravili ŠTB. Oni sa dodnes zabávajú na Vašej hlúposti a ako oklamali občanov Slovenska.

A NEZABUDNITE NA NIEČO – OBČANIA SLOVENSKA , VÁM TO NIKDY NEZABUDNÚ !

 

Zastavme idiotov! Dá sa to?

23.01.2020

Spravodlivosť na Slovensku po Slovensky. Akú cenu, musí občan Slovenska zaplatiť, aby sa napr. dovolal spravodlivosti, aby nebol postihnutý za názor ap? Mnohí lekári a zdravotníci pacientov ignorujú viac »

Občan Michal Šimečka, poslanec Európskeho parlamentu, hanba Slovenska.

20.01.2020

Vaše zvolenie za europoslanca je neskutočný omyl. Vám takýto post europoslanca vôbec nepatrí a je veľkou tragédiou pre Slovensko, že Ste boli zvolený a voliči, ktorí Vás volili, sú asi na viac »

Arogancia a drzosť zubných lekárov , nepozná hranice.

11.12.2019

Každý pacient, ktorý príde k zubárovi na ošetrenie , musí, akože musí, pretože aj nemusí zaplatiť za ošetrenie. Pacient má právo sa dožadovať od lekára, prečo platí toľko, koľko mu viac »

Rakety / Izrael /

Americkú ambasádu v irackom Bagdade zasiahli rakety

26.01.2020 22:30

S odvolaním sa na zdroj z prostredia irackých bezpečnostných síl o tom informovala agentúra AFP.

Auschwitz-Birkenau / holokaust / vyhladzovací tábor / Židia /

Holandský premiér sa ospravedlnil za vojnovú perzekúciu židov

26.01.2020 21:01

Mark Rutte sa takto vyjadril v prejave, ktorý predniesol na spomienkovom podujatí na obete holokaustu v Amsterdame.

Andrej Babiš, Monika Babišová

Babiš na Hrad? Čo si o tom myslí český premiér?

26.01.2020 20:20

„Chcem Českú republiku posunúť na špičku Európy. Máme jasné výsledky, a preto nám ľudia veria," povedal český premiér v exkluzívnom rozhovore pre Pravdu.

Nemecko, vojak, vojaci, armáda

Viac ako 500 vojakov Bundeswehru podozrievajú z pravicového extrémizmu

26.01.2020 19:43

Zhruba dve desiatky takýchto prípadov sa pritom vyšetrujú i v najelitnejšej jednotke Bundeswehru: v špeciálnom komande KSK (Kommando Spezialkräfte).

nino16

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 21
Celková čítanosť: 63576x
Priemerná čítanosť článkov: 3027x

Autor blogu

Kategórie