Založ si blog

Kňažkovci, Budajovci, Gálovci, kedy konečne občanom Slovenska poviete, ako to bolo naozaj?

Novembrové udalosti v roku 1989, občania Slovenska začali vnímať, až keď boli meetingy na námestiach a začali si uvedomovať vážnosť situácie a zmien v spoločnosti, ktoré sa začali. Od samého začiatku Ste boli na tribúnach a vykrikovali – prepáčte mi ten výraz, prihovárali občanom Slovenska a pokúšali Ste sa všetci vysvetliť, aká je dôležitá demokratizácia na Slovensku, demokratické a slobodné voľby atď. Aby som nezabudol pán Kňažko, ako často Ste to hovorili do mikrofónu, utvorte koridor ! Že Ste boli na tribúne práve VY a ostatní, ktorí už nevedeli , čo robiť od dobroty:!!!

Pán Budaj, kde Ste boli pred novembrom 1989, kde Ste sa túlali, že nikto o Vás nič nevedel. A zrazu Ste stáli na tribúne. Čo sa stalo, kto Vás informoval o politických zmenách na Slovensku? A prečo práve VY ? Tú čapicu / udajku / prepáčte , budajku, ktorú Ste nosili na hlave, ešte máte?A Fedor Gál, to isté. Pri jednom rozhovore, sa Fedor Gál vyjadril, že sa nemohol slobodne pohybovať po ulici a že sa bál slobodne chodiť po ulici a v autobuse. Ale no tak, pán Fedor Gál, to hádam nymyslíte vážne ! Vy Ste sa báli chodiť slobodne po ulici ? A čoho Ste sa báli, ale hlavne , koho Ste sa báli? Spravodlivosti, ľudí, koho a čoho? A ak Ste sa naozaj báli, tak Ste pred niečim, alebo niekým utekali, alebo skovávali.

OF v Čechách a VPN na Slovensku. Kedy sa to vlastne začalo formovať, resp. vznikať? To bolo veľmi dobre premyslené a dopredu pripravené. A Vy všetci Ste dobre vedeli, kedy to prepukne. Prečo práve Havel a prečo práve Vy- Kňažko, Budaj, Gál a ďalší. A prečo práve 17.novembra? Toto je nutné ľudom povedať. Všetci Ste to vedeli a mlčali Ste. V tom bola tá Vaša zákernosť.

Tieto a ďalšie otázky, otázniky , je nutné občanom Slovenska vysvetliť. Všetko, čo Ste natárali počas novembrových dní 1989 , bola jedna veľká hlúposť a nezmysel, ale hlavne PODVOD.

Nebola to žiadna revolúcia a už vôbec nie nežná! Bolo to riadne a oficiálne odovzdanie moci OF v Čechách a VPN na Slovensku, ale hlavne to bol hnusný a odporný podvod, ktorý pripravili ŠTB. Oni sa dodnes zabávajú na Vašej hlúposti a ako oklamali občanov Slovenska.

A NEZABUDNITE NA NIEČO – OBČANIA SLOVENSKA , VÁM TO NIKDY NEZABUDNÚ !

 

Slobodné voľby na Slovensku? Ešte neboli!

21.11.2019

Či sa Vám to páči, alebo nie, neboli.Je to môj názor. V júni 1990 sa konali akože, aspoň sa tomu tak hovorí, slobodné voľby. V čom boli slobodné v roku 1990 a v čom boli slobodné , každé viac »

17. November 1989 – bol obyčajný podvod .

05.11.2019

Kto by si napamätal revolučné dni / ak sa to dá vôbec nazvať revolučné dni /, dni, kde sa rúcal jeden režin a ktorý bol nahradený režimon , obyčajným svinstvom, kde dominovala arogantná viac »

Európske hodnoty? Fotokomentár !

16.09.2019

Aj ničenie kostolov, to tiež patrí medzi EURÓPSKE HODNOTY?

Britský premiér Boris Johnson.

Konzervatívci Borisa Johnsona by získali v parlamente 339 kresiel

11.12.2019 07:49

Vyplýva to z najnovšieho prieskumu verejnej mienky renomovaného inštitútu YouGov.

Prešov železničná stanica

Štátny dopravca je on-line, aj so školáckymi chybami

11.12.2019 07:00

Nový web Železničnej spoločnosti Slovensko (ZSSK) má ešte rezervy. Web je modernejší a rýchlejší, ale niektoré veci zamrzia.

Strelba New Jersey

Prestrelka v New Jersey si vyžiadala šesť obetí

11.12.2019 06:30

Medzi obeťami sú okrem policajta aj traja okoloidúci a dve osoby podozrivé zo streľby.

Fico - Kiska

Prinesú obvinenia Fica a Kisku zmätok, nedôveru a protestné hlasovanie?

11.12.2019 06:00

„Výsledkom môže byť nedôvera a rozdelená spoločnosť,“ uviedla pre TV Pravda politologička Darina Malová z UK Bratislava.

nino16

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 18
Celková čítanosť: 48551x
Priemerná čítanosť článkov: 2697x

Autor blogu

Kategórie