Založ si blog

Kde siaha arogancia a drzosť pána Matoviča a jeho ministrov, alebo ich hlúposť?

Pri sledovaní politických udalostí na Slovensku a výrokov niektorých ministrov, vrátane predsedu vlády Matoviča, pýtam sa sám seba, či to je naozaj ich drzosť a arogancia, alebo ich absolútna neznalosť, ktorá hraničí s hlúposťou ?

V každom prípade ich výroky, myšlienky a stanoviská dokazuje, ako pohŕdajú občanmi Slovenska, resp. voličmi, ktorí ich volili.

Za čias predsedu vlády R. Fica, sme boli opakovane svedkami, v médiách a schôdze parlamentu SR, že pán Matovič je psychopat, blázon, pošahanec ap. V tom čase som rozmýšľal, prečo sa to hovorí  o Matovičovi. Teraz to už viem a môžem zodpovedne napísať, že vláda p. Matoviča je totálne neschopná, mnohí ministri nemajú na to dispozície , ani vzdelanie , na výkon práce ministra.

Bolo by zbytočné písať, ako Matovič zlyhal a dokázal, ako klamal v období pred voľbami ap.

Dosiahol, čo chcel a robí si čo chce a na názor občanov Slovenska a svojich voličov, nie je zvedavý.

A celé riadenie štátu / je to môj súkromný názor / , je pod vedením Čaputovej, ktorá dostáva inštrukcie z nemenovanej ambasády !

Stačí si prečítať výroky na jednotlivých obrázkoch, ktoré sú súčasťou článku.

Ako ďaleko chce ísť pán Matovič vo svojich rozhodnutiach a kde sú jeho sľuby, ktoré prezentoval pred voĺbami?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hlúposti múdrych, alebo múdrosti hlúpych

18.06.2020

V poslednom čase som zaregistroval na soc. sieti niektoré výroky Magdy Vášáryovej a musím napísať, že tieto jej tvrdenia ma trocha prinútilo sa zamyslieť, ako niekto môže byť tak , alebo radšej , ako môže mať niekto takýto názor? Jeden jej posledný výrok, že ĺudia po 60- ke sú geneticky nepotrební, čo mi dáva od súčasnej epidémie istý odstup. Magda Vášáryová [...]

Vážený pán Pellegrini

09.06.2020

Dovolte mi reagovať na vaše vystúpenia, alebo tlačové vyhlásenia, ktoré v tomto období, veľmi často robíte. Okamžite reagujete na aktuálnu situáciu, pokiaľ sa týka rozhodnutí vládnej koalície, resp. rozhodnutia Matoviča. Ja chápem, že sa vám to zle počúva, čo povie Matovič, alebo aké rozhodnutie urobí, alebo urobil. V týchto chvíľach rezonuje rozhodnutie [...]

Matovič, ste troska a hrôza Slovenska !

28.04.2020

Od posledných parlamentých volieb / 2020 /, STE narobili veľmi veľa zla a občania Slovenska, Vás nenávidia, okrem tých , čo volili OĽANO. Možno aj tam by sa našli voliči, ktorí sú sklamaní a podvedení. Vaša, bývalá , až okázalá odvaha, kritizovať a poukazovať na prácu bývalej vládnej koalícii / Fico, Danko. Bugár /ap , sa mnohým páčila. A určite si v duchu [...]

Robert Fico

Fico: Nie je dôvod, aby bol Kičura vo väzbe. Má tam byť sudca Sklenka

03.07.2020 18:18

Neexistuje dôvod na to, aby bol bývalý predseda Správy štátnych hmotných rezerv (SŠHR) SR Kajetán Kičura vo väzbe. Tvrdí to predseda Smeru-SD Robert Fico vo videu na sociálnej sieti.

Česko / Praha / maršal / Ivan Konev /

Moskva žiada OBSE preveriť, ako Česi plnia záväzky v boji proti nacizmu

03.07.2020 17:56

Rusko vyzýva Česko, aby dodržiavalo medzinárodné záväzky v boji proti neonacizmu, a apelovalo aj na OBSE.

pocasie-4-7-2020

Prichádza tretia vlna Medardovej kvapky. Príde aj k vám?

03.07.2020 17:00

Po druhej vlne Medardovej kvapky prichádza tretia. Potvrdia sa v tomto roku pranostiky alebo to bude na Slovensku vyzerať úplne inak?

Turecko továreň pyrotechnika zranení

Výbuchy v továrni na pyrotechniku v Turecku, sú mŕtvi aj desiatky zranených

03.07.2020 16:30

Na najmenej štyroch mŕtvych a 97 zranených sa zvýšil počet obetí mohutných výbuchov, ku ktorým došlo v piatok v továrni na pyrotechniku na severozápade Turecka.

nino16

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 32
Celková čítanosť: 171233x
Priemerná čítanosť článkov: 5351x

Autor blogu

Kategórie